Нові комп’ютери — для учнів Талалаївки
Новорічні свята закінчилися, проте подарунки ще продовжують отримувати шкільні заклади Чернігівщини.
13 одиниць комп’ютерної техніки 18 січня, отримали школярі Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Офіційне вручення комп’ютерного обладнання та ліцензійного програмного забезпечення відбулося за участі голови райдержадміністрації Анатолія Дупи.
Директор школи Світлана Михно разом із педагогами наголосили, що нові комп’ютери та спеціальні освітні програми допоможуть їм покращити навчальний процес, а учням — здобути якісніші знання.
Всього відповідно до угоди між Урядами України та Китайської Народної Республіки Чернігівська область отримала 527 нових комп’ютерів та 512 комплектів ліцензійного програмного забезпечення для загальноосвітніх навчальних закладів.
Останні новини Чернігівщини
Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41
У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.
Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19
З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.
Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28
У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.
Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34
У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.
Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49
Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.