Випускників військових кафедр, які ще не служили, з лютого призивають, у тому числі на фронт
У 2017 році на військову службу в Збройні сили України призиватимуть офіцерів запасу, які закінчили військові кафедри вищих навчальних закладів, але раніше не служили.
Про це в ефірі радіо “Армія FM” заявив заступник начальника головного управління персоналу Генерального штабу ЗСУ Марк Андрусяк.
За його словами, офіцери запасу нестимуть службу, зокрема, і в зоні АТО, але після відповідної підготовки.
“Ми плануємо цього року провести такий призов офіцерів на військову службу. Такий вид служби називається «військова служба за призовом осіб офіцерського складу»”, – сказав Андрусяк.
Він також додав, що термін служби становитиме 18 місяців. Щодо таких призовників діятимуть норми про збереження за ними робочого місця і зарплати.
За словами чиновника, призиваючи на службу “офіцерів-строковиків”, Генштаб розраховує таким чином укомплектувати первинні офіцерські посади. У командуванні ЗСУ також сподіваються, що частина офіцерів після проходження служби укладе контракти зі Збройними силами.
Перший набір офіцерів запасу до лав ЗСУ відбудетсья орієнтовно в лютому, а надалі призов планують проводити щоквартально.
Як додав начальник прес-служби Генштабу Владислав Селезньов, у 2017-му планується призвати на службу близько 4 тисяч офіцерів запасу. Під призов підпадають офіцери віком до 43 років, які раніше не проходили військову службу.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівщина вшанувала пам’ять загиблих у бою під Крутами 14:24
108 років тому біля залізничної станції в Крутах кількасот українських вояків і студентів (деяким було всього 16) чотири дні стримували наступ більшовиків на Київ. Цей подвиг дав можливість укласти Брест-Литовський мир та став символом нескореності, стійкості і самопожертви української молоді в боротьбі за державність.
У Сновській громаді поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який систематично вчиняв домашнє насильство 14:20
Житель Сновська за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність – кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:18
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа загинула.
«Бій за майбутнє»: до Дня пам'яті Героїв Крут–2023 10:17
29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.
Прилуцькі поліцейські розшукали зловмисника, який викрав із банківської картки пенсіонера більше 70 тисяч гривень 08:45
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури оголосили підозру 28-річному місцевому мешканцю.