Навчання новопризначених спеціалістів
За професійною програмою підвищення кваліфікації в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів з 5 по 9 грудня проводиться навчання для новопризначених спеціалістів виконавчих апаратів обласної, районних рад та виконкомів (міст обласного та районного значення).
Впродовж другої сесії новопризначені спеціалісти дізнаються про правові засади державної політики енергозбереження, запровадження енергозберігаючого обладнання та технологій в регіоні; природно-техногенні загрози та заходи, їх усунення та мінімізація; очікуваний вплив Угоди про асоціацію на аграрний бізнес, розвиток домогосподарств та сільських територій Чернігівщини.
Вони ознайомляться з ситуацією щодо гендерних відносин в органах місцевого самоврядування; положеннями ЗУ «Про безоплатну правову допомогу» та візьмуть участь у «круглому столі», присвяченому правовому вирішенню проблемних питань соціально незахищених верств населення, учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, та внутрішньо переміщених осіб.
Програмою заплановане також проведення серії тренінгів щодо тайм-менеджменту як технології організації робочого часу; лідерства як соціально-психологічного феномену, лідерських якостей та способів їх позиціонування. Учасники навчання отримають уявлення про способи налагодження ефективної комунікації; застосування невербальної комунікації; методики формування цілей та позитивного мислення.
Під час практичних занять увага слухачів акцентуватиметься на можливостях використання сучасних інформаційних технологій в діяльності органів влади; правилах безпечної роботи в Інтернеті та захисті комп’ютерів від вірусів (налаштування операційної системи, антивірусні програми).
По завершенню навчання новопризначені спеціалісти презентуватимуть свої роботи, пройдуть відповідне комп’ютерне тестування та отримають свідоцтва про підвищення кваліфікації.
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.
У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27
У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.
Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05
Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:24
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23
Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.