Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 липня, 15:57:14

Навіщо потрібна Конституція?

28.11.2016   23:16

Відповідь на це питання шукали 25 листопада учні 9 та 11 класів Срібнянської середньої школи під час відкритого уроку на тему «Суть Конституції та її роль у повсякденному житті».

Це вже четверте заняття, яке проходить у закладах освіти Чернігівщини в рамках проекту  «Використання світового експертного досвіду та проведення публічних консультацій в процесі внесення змін до Конституції України» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», який реалізовується Міжнародним центром перспективних досліджень. Основна мета лекцій та уроків: актуалізувати знання старшокласників про роль громадянина, його права та обов’язки, важливість участі кожного в конституційному процесі.

Учням було цікаво взяти участь в обговоренні інформаційних матеріалів щодо створення Конституції, її ролі та важливості основного закону в житті кожного. Дискусія про права та обов’язки, участі громадян у конституційному процесі захопила клас: кожному хотілося висловити свою думку. Міні-вікторина про знання своїх прав та обов’язків продемонструвала обізнаність старшокласників в цьому питанні.

Під час опитування «Навіщо людині потрібна Конституція» більше половини учасників відповіли: «Щоб знати свої права та обов’язки». Серед інших відповідей були і такі: «Будь-якому суспільству потрібна Конституція. Як на мене, вона потрібна щоб врегульовувати права, обов’язки людини. Пояснювати, що людина робити може, а що ні… Це все для того аби забезпечити мир та спокій у країні».

Багато уваги в ході уроку було приділено роз’ясненню питання участі громадян в управлінні державою та контролю за діяльністю влади.

Всі учасники отримали інформаційні матеріали про Конституцію України та пам’ятку про права і обов’язки громадян.

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір 11:00

Приготовані своїми руками десерти не лише смачні. Такі солодощі можуть бути по-справжньому здоровими та не містити шкідливих або потенційно небезпечних інгредієнтів.

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 10:00

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 2021 року

25 липня - День зубного техніка

25 липня - День зубного техніка 08:50

Свято, що відзначається зуботехніками 25 липня. Щорічне святкування Дня зубного техніка почалося на початку 2000 в середовищі працівників зуботехнічних лабораторій.

25 липня - День працівників торгівлі

25 липня - День працівників торгівлі 08:30

Завжди і у всі часи його величність Торгівля мала найважливіше значення в економічному житті переважної більшості регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини