Поліцейські презентували найменшим учасникам вуличного руху дорожню абетку мовою театру
В рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху поліцейські відділу безпеки дорожнього руху управління превентивної діяльності Чернігівщини провели театралізований урок «В країні дорожніх знаків».
Аби юні учасники дорожнього руху не забували про прості, але вкрай необхідні правила безпечної поведінки на дорозі, правоохоронці спільно з артистами театру студії «Карамелька» організували для учнів початкових класів перегляд цікавого та корисного театралізованого уроку «В країні дорожніх знаків».
В інтерактивній формі діти допомагали казковим персонажам освоювати абетку дорожнього руху. Таке жваве спілкування у формі видовищного шоу дозволило юним учасникам руху краще засвоїти отримані знання.
На закріплення отриманих знань поліцейські провели з дітлахами тематичну гру-вікторину, в ході якої вони із захопленням відповідали на запитання гостей у погонах та змагалися між собою на краще знавця дорожньої грамоти.
Спектакль, який приніс радість і гарний настрій юним учасникам дорожнього руху, став до вподоби маленьким школярам. По завершенню виступу казкові герої попросили всіх дітей берегти своє життя та здоров'я, не порушувати Правила дорожнього руху, завжди пам'ятати, що дорога не прощає пустощів та неуважності.
Дітей змалечку потрібно привчати до належної поведінки на дорозі, тому подібні заходи, безумовно, допоможуть школярам на практиці засвоїти дорожню грамоту, навчитися оцінювати дорожню ситуацію.
Загалом цим заходом організатори мали на меті нагадати дітям про правила дорожнього руху, яких життєво необхідно дотримуватися, адже за помилки на дорогах дітям не виставлять поганих оцінок, тут доводиться розплачуватися своїм здоров’ям – лікарняним ліжком у кращому випадку, якщо не враховувати трагічних наслідків дорожньо-транспортних пригод, у які потрапляють діти через власну необережність.
Останні новини Чернігівщини
Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17
Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.
Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16
Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.
Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13
Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:01
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.