Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 липня, 18:16:24

"Школа молодого журналіста" — дубль два: вдвічі більше охочих, в рази більше сподівань

11.11.2016   08:09Агенцiя

У Чернігові стартувала тримісячна навчальна програма для журналістів-початківців чи просто тих, хто мріє дізнатися більше про фах медійника.

Відкриття другої «Школи молодого журналіста», що реалізується Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА спільно з Асоціацією регіональних ЗМІ та благодійним фондом «Майбутнє Чернігівщини», відбулося сьогодні.

— Свобода слова – чи не найбільше досягнення суспільства. Однак, варто не забувати, що цей інструмент має служити лише на користь людству, — звертаючись до учасників проекту, зауважила заступник голови — керівник апарату ОДА Наталія Романова. — Під час навчання вам розкажуть про професійні стандарти у журналістиці, дадуть змогу побачити цю сферу зсередини. Ваше ж головне завдання — визначитися чи це справа вашого життя і якщо так, то обрати своє спрямування.

Курс передбачає:

- спілкування з професійними журналістами, медіаекспертами та фахівцями у сфері комунікацій з Чернігова та Києва;

- відвідування реальних медіаприводів та перебування у професійному середовищі;

- практичні завдання та їх оцінювання експертами; можливість стажування у Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА.

Заплановані відкриті лекції з відомими українськими журналістами та блогерами, у якості тренерів планується долучити професійних медійників, які працюють у фахових виданнях національного рівня.

— Перший проект «Школа молодого журналіста» було реалізовано у 2014 році: 2,5 місяці занять; більше 10 тем; випуск власного друкованого номеру газети; 10 випускників, які встигли за цей час попрацювати у виданнях «Час Чернігівський», «Деснянська правда», «Челайн», у Департаменті та займаються громадською діяльністю. Цьогоріч для курсу було відібрано 22 охочих, — повідомив директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Андрій Подорван.

За словами учасників проекту, більшість прийшла до «школи», аби систематизувати свої знання та навчитися чогось нового. Для багатьох поштовхом записатися на цей курс стала нещодавня лекція з медіаграмотності для філологічного факультету ЧНПУ, яку провів координатор проекту Валерій Сорокін.

Навчання у «Школі молодого журналіста» безкоштовне: цей проект реалізується коштом обласного бюджету в рамках обласної Програми підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016–2020 роки та за сприяння фонду "Майбутнє Чернігівщини".

Втім, сертифікати отримають лише ті, які сумлінно виконуватимуть завдання та відвідуватимуть не менше 75% занять.

Привітати «новобранців» прийшли також і голова ГО «Асоціація регіональних ЗМІ» Олександр Назаренко, заступник керуючого благодійним фондом «Майбутнє Чернігівщини» Тетяна Федюк, голова обласної організації Національної спілки журналістів України Анатолій Тютюнник та голова Чернігівської «Професійної спілки працівників мас-медіа міста Чернігова» Всеукраїнської професійної спілки «Незалежна медіа-профспілка України» Владислав Савенок.

Цього ж дня учасники проекту відвідали і перший тренінг з теми «Сучасна журналістика: розвиток та тренди», який провів Олександр Назаренко.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині у липні дорожніми роботами охоплено 10 ділянок траси Н-07 Київ - Суми - Юнаківка

На Чернігівщині у липні дорожніми роботами охоплено 10 ділянок траси Н-07 Київ - Суми - Юнаківка 16:20

Це відрізок дороги Н-07 Київ - Суми - Юнаківка поблизу села Манжосвіка, що під Прилуками.

На вулиці Хлібопекарській вкладають асфальтобетонне покриття

На вулиці Хлібопекарській вкладають асфальтобетонне покриття 13:54

У Чернігові на вулиці Хлібопекарській 28 липня працівники підрядної організації "ШБУ-14" завершували поточний середній ремонт дороги - вкладали верхній шар асфальтобетонного покриття.

Підсумки роботи транспорту Чернігівської області в січні–червні 2021 року

Підсумки роботи транспорту Чернігівської області в січні–червні 2021 року 13:31

У січні–червні 2021р. вантажообіг підприємств транспорту становив 521 млн.ткм, що на 8% більше від обсягу січня–червня 2020р.

Президія обласної ради сформувала порядок денний чергової сесії

Президія обласної ради сформувала порядок денний чергової сесії 13:23

Після роботи в постійних комісіях представники депутатського корпусу сьогодні зібрались на засідання президії обласної ради, яке провела голова обласної ради Олена Дмитренко.

В Чернігівській обласній прокуратурі підведено підсумки роботи у першому півріччі  2021 року

В Чернігівській обласній прокуратурі підведено підсумки роботи у першому півріччі 2021 року 13:11

Під головуванням керівника Чернігівської обласної прокуратури Сергія Василини проведено нараду, на якій підведено підсумки роботи органів прокуратури регіону у першому півріччі 2021 року, обговорено шляхи підвищення ефективності їх діяльності, визначено першочергові завдання на наступний період.