Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 лютого, 23:59:26

Персонал та студентів, проживаючих в гуртожитку педагогічного університету навчали правильно діяти у разі виникнення пожежі

05.11.2016   08:42Агенцiя

Відповідно до затвердженого плану-графіку проведення практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту на підприємствах, в установах, організаціях м. Чернігова, нещодавно в гуртожитку № 2 Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т. Г. Шевченка проведене спеціальне об’єктове тренування.

В ньому взяли участь керівний склад гуртожитків, персонал та студенти. Проводили практичні заняття фахівці Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області, а також міського відділу Управління ДСНС в області.

За легендою, в одному з блоків гуртожитку сталася пожежа. Негайно проведено оповіщення та евакуацію мешканців.

Персонал та студенти мали змогу пригадати сигнал оповіщення «Увага всім!» та як діяти у разі його отримання. Крім того, фахівці ДСНС нагадали правила використання вогнегасників, а присутні на практиці відпрацювали дії з ліквідації умовної пожежі.

На завершення, фахівці відповіли на запитання щодо організації та здійснення заходів цивільного захисту.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:00

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

26 лютого: цей день в Україні і світі

26 лютого: цей день в Україні і світі 08:59

День 1464 Російська агресія - Day 1464 Russian aggression

Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44

Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.

П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13

Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.

На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22

Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини