Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 травня, 05:14:20

Латвійські експерти розповіли жителям Городнянщини про сталий розвиток сільської території

03.11.2016   08:09

2 листопада у м.Городня відбувся семінар «Можливості для сталого сільського розвитку в Україні» для представників державних установ, сільськогосподарських підприємств, підприємців та громадських діячів.

Експертами заходу були:

Мартінс Цимерманіс, Церауксте, Латвія. Освіта – Латвійський сільськогосподарський університет. Наразі очолює Латвійський центр сільських консультацій та освіти.

Ростислав Кос, Івано-Франківськ, Україна. Освіта - Тернопільська Академія Національної економіки, виконавчий директор НУО «Карпатське коло». Сфери діяльності: Економіка, страхування та сільське господарство.

Едгарс Лінде, Озолнєки, Латвія. Віце-президент Латвійського представництва Європейського форуму сільськогосподарських та сільських дорадчих сервісів (EUFRAS).

Під час заходу присутні обговорили виклики для сталого сільського розвитку в Україні провівши паралель того, як це працює в Україні та Латвії. І зробили планування для сталого розвитку.

«Сьогодні це перший семінар з трьох семінарів, що відбудуться у Чернігівській області (м.Городня, смт.Козелець та м.Мена). У присутніх дуже багато запитань до латвійських та українських експертів, які мають великий досвід і можуть поділитися їм з нами.

Такі семінари вже пройшли у Черкаській, Вінницькій, Львівській та Івано-Франківській областях. Їх організовували партнери проекту громадські організації «NECU» та «Карпатське Коло».

А вже у Чернігівській області організаторами є громадська організація «Громадський центр «ЧАС»»,- зазначила Вероніка Рибак, український партнер проекту, керівник громадської організації «Громадський центр «ЧАС».

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.