Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 травня, 05:11:02

Як багаті стали багатими?

28.10.2016   07:43Агенцiя

27 жовтня в Чернігівському інституті МАУП відбувся круглий стіл на тему: «Як багаті стали багатими?» під керівництвом кандидата економічних наук Віктора Садчикова.

У роботі круглого столу взяли участь викладачі та студенти ЧІ МАУП. Ведучий зазначив, що молодість – прекрасна пора, коли людина здатна на все, сповнена надій та прагнень, віри у власний успіх.

Цей період дає унікальний шанс скористатися потужною енергією, працездатністю для досягнення намічених завдань та реалізації сподівань.

Круглий стіл мав на меті створити неформальну атмосферу для спілкування, обміну думками та поглядами. Тема самореалізації надзвичайно актуальна для молоді.

У рамках заходу були обговорені такі питання:
1. Контролюйте свій фінансовий потік.
2. Головний ресурс – не гроші, а люди.
3. Навколо багато можливостей.
4. Цінуйте свій час.

Під час обговорення з’ясувалося, що молодь по-різному сприймає і розуміє проблему самореалізації. Для деяких самореалізація має філософський зміст. З одного боку її можна ототожнити з юнацьким максималізмом, а з іншого - це можливість довести, передусім, собі, що ти на щось здатен у цьому житті.

Думка про те, що багато що залежить від нас частково, була підтримана студентами. Присутні погодилися з тим, що не завжди бажання, прагнення, переконання та зусилля можуть виправдати себе в досягненні тієї чи іншої мети, а також,  «якщо нічого не робити, то і нічого не вдасться досягнути».

Усі учасники круглого столу погоджуються, що молодість, крім можливостей самореалізації, дає шанс людині у вирішенні певних екзистенціальних проблем (усвідомлення змісту свого життя, підведення перших підсумків).

На круглому столі учасники прагнули також наповнити змістом поняття «успіх», дійти згоди в розумінні того, кого можна вважати успішною людиною.

Віктор Сергійович на прикладі досягнення відомих людей, таких як Білл Гейтс, Томас Ліптон, Мікеле Ферреро і Генрі Форд, показав студентам зміст поняття «успіх».

Безумовно, сучасна молодь переважно демонструє не лише хороший рівень професійної та теоретичної підготовки, а й має потужний фундамент істинних ціннісних орієнтацій.

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.