Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 березня, 15:13:48

Уроки куховарства для дітей з родин, які перебувають у складних життєвих обставинах

17.10.2016   12:42

15 жовтня діти, якими опікується міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, вчилися виготовленню хачапурі по-аджарськи. Повчитися справі куховарства та з користю провести своє дозвілля цих дітей гостинно запросив грузинський ресторан «Хінкальня», що знаходиться в торгівельно-розважальному центрі «Hollywood» у Чернігові.

Атмосферу любові та радості для 12 дітей віком 5-12 років з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, в контексті нової соціальної ініціативи створили організатори, аби ці діти відчули небайдужість суспільства до себе та корисно провели свій вільний час.

Майстер-клас для дітей з виготовлення грузинської національної страви провели кухар Гліб Якімчук та старший адміністратор закладу Ольга Шеремет. Після уроку куховарства діти в дружньому колі ласували своїми витворами.

Долучитися до справи куховарського мистецтва в грузинському ресторані «Хінкальня» та навчитися приготуванню хачапурі з сиром зможуть згодом й інші діти. Адже, за словами директора закладу Віктора Старікова такі соціальні акції для дітей, підопічних ЦСССМД, стануть традиційними і проводитимуться щомісяця.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 15:13

З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.

Написати бізнес-план допоможуть в офісах «Зроблено в Україні» 14:54

Безкоштовно, оперативно та якісно — саме так в офісах підтримки малого і мікробізнесу «Зроблено в Україні» допомагають майбутнім підприємцям зробити перший крок до власної справи.

Чернігівські тенісисти з повним комплектом медалей на чемпіонаті України 14:32

З 17 до 21 березня у місті Буча відбувся чемпіонат України з настільного тенісу.

Про партнерство у відновленні – на зустрічі з представниками УВКБ ООН та МЗС Німеччини 14:10

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Генеральною директоркою з питань запобігання кризам, стабілізації, миробудування та гуманітарної допомоги МЗС Німеччини Юлією Монар та заступником

Інформація для мешканців щодо роботи міського контакт-центру 13:36

До відома мешканців міста Чернігова! Повідомляємо, що в роботі міського контакт-центру тривають організаційні оновлення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини