Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 вересня, 11:25:51

У 169 навчальному центрі Сухопутних військ ЗСУ йде інтенсивна підготовка до нового навчального періоду

27.04.2012   08:08

У 169 навчальному центрі, що дислокується в селищі Десна на Чернігівщині, проводиться інтенсивна робота щодо підготовки навчальної матеріально-технічної бази до нового навчального періоду, який розпочнеться 1 червня.

Зокрема, як повідомив начальник відділення загального планування навчального відділу центру підполковник Василь Румак, здійснюється оновлення окопів, траншей і загороджень взводного опорного пункту, де курсанти відпрацьовуватимуть злагодженість дій у складі взводу в обороні. Також удосконалюються елементи психологічної смуги перешкод, яких всього 26: ділянка завалу, зруйноване місто, дротяні загородження, мінне поле, зруйнований міст, болотиста місцевість тощо. Ремонт проводиться в навчальних класах, на об’єктах хімічного і спортивного містечок, вогневого містечка для підготовки снайперів.

Біля кожної з казарм військового містечка оновлюються ділянки для тренування курсантів до виконання навчальних вправ з метання імітаційних гранат, стрільби зі стрілецького озброєння, а також макети автодромів і танкодромів.

Неабияка увага у навчальному центрі приділяється технічному обслуговуванню комплексів тренажерів, на яких механіки-водії та водії готуватимуться до практичних вправ водіння на Т-64Б, БМП-2 та автомобільної техніки.

Підполковник Василь Румак зазначив, що зараз на полігоні навчального центру проводиться обладнання класів з вогневої підготовки та тиру з лазерними установками. Для навчального центру цю систему поставила кіровоградська фірма “Інгул”. У комплекті лазерної системи: комп’ютер з програмним забезпеченням, проектор, макети стрілецької зброї – ПМ, АК-74, РПК-74, СВД, а також ролики з модельованими ситуаціями бою. Навчальні вправи стрільб курсанти зможуть виконувати як з місця так і в русі.

Тож з початком нового навчального періоду 2,5 тисячі молодих солдатів матимуть можливість ефективно оволодівати азами й премудростями своїх військових професій, здобувати кваліфікацію, якісно готуватись до продовження служби у військових частинах збройних сил.
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині відкрили два "Класи безпеки" 16:41

22 вересня у Прилуцькому та Ніжинському районах відкрили “Класи безпеки”.

Набір учасниць на програму відновлення та створення малого бізнесу в Чернігівській області

Набір учасниць на програму відновлення та створення малого бізнесу в Чернігівській області 16:38

Для мешканок Чернігівської області, які повернулися, та жінок–внутрішньо переміщених осіб ГО «Жіночий консорціум України» оголошує старт програми з відновлення та створення малого бізнесу. До програми можуть долучитися мешканки приймаючих громад Комарівської, Крутівської, Вертіївської та Остерської ОТГ та м. Чернігів та жінки-ВПО, котрі проживають у цих громадах.

Перший сертифікат в області на придбання житла за програмою «єВідновлення» уже сформовано, другий – на підході 16:25

Першими впоралися з цим Михайло-Коцюбинська та Кіптівська громади відповідно. Загальна ж кількість заяв за зруйноване житло – 216, з них – 56 у роботі. Про це розповів сьогодні під час брифінгу в медіацентрі ОВА в. о. начальника Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.

 Кампанія з довакцинації дітей проти кору: чому важливо зробити щеплення

Кампанія з довакцинації дітей проти кору: чому важливо зробити щеплення 16:02

Спалахи кору в Україні циклічні й відбуваються в середньому кожні 4-5 років. Вони стаються через те, що діти пропускають планові щеплення і в суспільстві накопичується кількість людей без імунітету.

 Ошукали військовослужбовців ЗСУ та волонтерів – повідомлено про підозру трьом учасникам злочинної групи

Ошукали військовослужбовців ЗСУ та волонтерів – повідомлено про підозру трьом учасникам злочинної групи 15:56

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру трьом учасникам організованої злочинної групи у шахрайстві шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки (ч. 3, 4 ст. 190 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини