Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 листопада, 16:27:59

Студенти ЧДІЕУ перемогли у брейн-рингу з охорони праці

26.04.2012   15:57Агенцiя

25 квітня у стінах культурно-освітнього центру “Перемога” відбувся брейн-ринг з питань охорони праці, організатором якого виступило територіальне управління Держгірпромнагляду України у Чернігівській області.

Свої знання у галузі охорони праці продемонстрували команди із трьох чернігівських вишів: Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г. Шевченка, Чернігівського державного технологічного університету та Чернігівського державного інституту економіки та управління.

За результатами 3 турів змагання перемогла команда знавців Чернігівського державного інституту економіки і управління.

Даний захід був приурочений до святкування Всесвітнього дня охорони праці, що відзначається у світі 28 квітня. Ця дата заснована Міжнародною організацією праці (МОП) і вперше День охорони праці відзначався у 2003 році. Основною метою встановлення цього свята є привернути увагу світової громадськості до просування культури охорони праці, що допомагає зберегти життя людей під час їх трудової діяльності.

Прес-служба ЧДІЕУ

Останні новини Чернігівщини

Анна Казакова здобула бронзу змішаного командного турніру на чемпіонаті Європи з дзюдо 15:26

З 31 жовтня до 03 листопада у Кишиневі (Молдова) проходив чемпіонат Європи з дзюдо U23, в якому взяли участь понад 300 дзюдоїстів з 38 країн Європи.

Прокуратура у судовому порядку стягнула майже 8 млн грн за незаконну порубку лісу 14:31

Прокурорами постійно приділяється увага питанням збереження, відтворення і раціонального використання типових та унікальних природних комплексів, які мають важливе природоохоронне значення та використовуються для рекреаційних потреб населення.

Чернігів відзначає 61 рік із моменту запуску тролейбусів 14:07

61 рік тому вулицями Чернігова вперше поїхали тролейбуси. Відтоді вони стали невід’ємною частиною міського життя — щодня поєднують людей та мікрорайони.

Призначення нового керівника театру 13:12

Відповідно до Розпорядження Голови Чернігівської обласної ради, Оксана Тунік-Фриз призначена виконуючою обов’язки директора-художнього керівника Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім.Т.Г Шевченка.

Поліцейські Чернігівщини викрили організоване злочинне угруповання «чорних» ріелторів і нотаріусів, які створили схему привласнення квартир померлих самотніх людей 12:40

Слідчі поліції Чернігівської області за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили транснаціональне угруповання махінаторів, які реалізували схему шахрайського заволодіння і перепродажу квартир померлих людей. «Чорні» ріелтори та приватні нотаріуси незаконно заволоділи чотирма квартирами у Чернігові на суму близько 3 мільйона гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини