Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 травня, 17:38:19

Міжнародна конференція в ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка

26.04.2012   10:30Агенцiя

25 квітня у рамках заходів з нагоди проголошення 2012 року Роком спорту та здорового способу життя в Чернігівському національному педагогічному університеті імені Т.Г. Шевченка розпочала роботу міжнародна науково-практична конференція “Сучасні технології формування особистості фахівця з фізичного виховання спорту та основ здоров’я”.

Почесними гостями конференції стали представники Гомельського державного університету імені Франциска Скорини, (Республіка Білорусь), Краківської педагогічної академії імені Народної освіти (Польща), Бєлгородського державного інституту мистецтв та культури (Російська Федерація), управління освіти Чернігівської міської ради.
Пленарне засідання відкрив перший проректор ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка, доктор історичних наук, професор Володимир Дятлов. Він привітав учасників конференції, поінформував про спортивні та наукові здобутки студентів і викладачів університету, наголосив на тому, що формування особистості фахівця з фізичного виховання є однією з головних задач сучасної педагогічної науки.

Після закінчення пленарного засідання учасники конференції продовжили роботу у шести наукових секціях, де обговорили методологічні, педагогічні, і психологічні аспекти формування особистості фахівця з фізичного виховання, спорту та основ здоров’я.

Протягом трьох днів роботи конференції проведено низку майстер-класів для студентів і викладачів вишів та вчителів загальноосвітніх шкіл, зокрема: “Формування особистості шляхом активізації внутрішніх ініціатив”, “Здоров’язбережувальні технології у навчальному процесі ВНЗ” тощо.

Учасники конференції також мали змогу познайомитися з історико-культурними пам’ятками Чернігівщини.

Відділ профорієнтаційної роботи
та зв’язків із громадськістю
ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка
 

 

Останні новини Чернігівщини

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 25 травня

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 25 травня 15:27

У Чернігівській області 25 травня тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.

Понад 230 українських дітей здобувають українську освіту у Варшавській школі

Понад 230 українських дітей здобувають українську освіту у Варшавській школі 14:43

У Варшаві з середині квітня відкрилася унікальна школа – Варшавська українська школа (ВШколУ) – в ній навчаються українські діти, родини яких знайшли прихисток у Польщі.

Рятівники та громади Чернігівщини отримають сонячні панелі від провідного світового виробника SunPower

Рятівники та громади Чернігівщини отримають сонячні панелі від провідного світового виробника SunPower 12:34

Енергосистема Чернігівщина зазнала значних руйнувань через активні бойові дії та свідомі удари ворога по об’єктам критичної інфраструктури.

Мобільний сервісний центр МВС відновив свою діяльність та знову вирушив у дорогу на Чернігівщині

Мобільний сервісний центр МВС відновив свою діяльність та знову вирушив у дорогу на Чернігівщині 12:20

Нещодавно для організації його стабільної роботи навіть у найвіддаленіших куточках області було передано сучасне обладнання для доступу до швидкісного інтернету «Старлінк».

За добу на Чернігівщині виявлено 189 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 26 травня

За добу на Чернігівщині виявлено 189 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 26 травня 12:15

За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 34 рази залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 189 таких предметів.