Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 травня, 17:49:18

Проходять навчально-методичні збори з командирами взводів

26.04.2012   07:15

У 169 навчальному центрі, що дислокується в селищі Десна на Чернігівщині, завершуються навчально-методичні збори з командирами взводів, старшими викладачами і викладачами циклових комісій.

Збори проводяться під керівництвом командирів навчальних полків, окремих батальйонів і дивізіонів.
- Подібні збори, - розповів начальник групи підготовки та виконання документів навчального відділу 169-го навчального центру Сухопутних військ ЗС України майор Олександр Цвєтков, - проводяться двічі на рік і покликані удосконалити навички офіцерів, відпрацювати злагодженість у проведенні занять і впровадити вимоги керівних документів у роботу в новому навчальному періоді, обмінятись досвідом навчання і виховання курсантів.
 
Найбільше уваги на зборах приділяється індивідуальній підготовці офіцерів. В рамках методичної підготовки вивчаються різноманітні питання щодо організації повсякденної діяльності в навчальних підрозділах, ознайомлення з досвідом підготовки молодших спеціалістів в арміях інших держав тощо.
  
Під час практичних занять командири взводів і викладачі на танкодромах і автодромах виконують водіння на бойових машинах, а також навчальні вправи стрільб з озброєння БМП, танка та стрілецької зброї. В рамках тактичної підготовки під час групової вправи кожен офіцер діє в ролі командира роти, приймає рішення та обґрунтовує їхню правильність.
 
Також в ході зборів кожен офіцер складає іспити та виконує нормативи зі спеціальної, тактичної, технічної, фізичної підготовки тощо.
 
За підсумками зборів будуть визначені кращі командири взводів і викладачі. Ці офіцери будуть заохочені командуванням.

Останні новини Чернігівщини

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 25 травня

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 25 травня 15:27

У Чернігівській області 25 травня тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.

Понад 230 українських дітей здобувають українську освіту у Варшавській школі

Понад 230 українських дітей здобувають українську освіту у Варшавській школі 14:43

У Варшаві з середині квітня відкрилася унікальна школа – Варшавська українська школа (ВШколУ) – в ній навчаються українські діти, родини яких знайшли прихисток у Польщі.

Рятівники та громади Чернігівщини отримають сонячні панелі від провідного світового виробника SunPower

Рятівники та громади Чернігівщини отримають сонячні панелі від провідного світового виробника SunPower 12:34

Енергосистема Чернігівщина зазнала значних руйнувань через активні бойові дії та свідомі удари ворога по об’єктам критичної інфраструктури.

Мобільний сервісний центр МВС відновив свою діяльність та знову вирушив у дорогу на Чернігівщині

Мобільний сервісний центр МВС відновив свою діяльність та знову вирушив у дорогу на Чернігівщині 12:20

Нещодавно для організації його стабільної роботи навіть у найвіддаленіших куточках області було передано сучасне обладнання для доступу до швидкісного інтернету «Старлінк».

За добу на Чернігівщині виявлено 189 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 26 травня

За добу на Чернігівщині виявлено 189 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 26 травня 12:15

За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 34 рази залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 189 таких предметів.