Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 липня, 11:45:03

Школярі Чернігова випробували свої знання про енергоефективність

09.09.2016   08:31

Громадянська мережа ОПОРА провела на базі 22 ліцею у Чернігові брейн-ринг для учнів 10-11 класів на тему «Енергозбереження – шлях до чистого майбутнього».

Дві збірні команди змагалися, хто краще знає, як правильно використовувати ресурси. Учасники повинні були відповісти на запитання та набрати найбільшу кількість балів. Не дивлячись на те, що спочатку лідерами були одинадцятикласники, перемогу отримали представники команди з 10 класу.

«Були запитання, на які ніхто з нас не знав відповіді. Я ніколи не думав про те, чи дає змогу лічильник економити. Оскільки всі завжди прагнули їх встановити, наша команда вирішила, що таки вони економлять ресурси, після чого ми дізналися правильну відповідь і були здивовані. Мені дуже сподобались змагання, а особливо тому, що мій клас переміг випускників. І тепер ми будемо знати, що лічильники не економлять, а тільки фіксують, скільки ресурсів ви витрачаєте», – розповів Павло, учень 10 класу.

Брейн-ринг проводився в рамках Днів Сталої Енергії в Чернігові, які проходять упродовж цілого тижня та вже ознаменувалися низкою заходів. Цього року до них залучені переважно учні середніх навчальних закладів Чернігова.

Учасники змагань отримали корисні призи, підготовлені Чернігівською міською радою та Громадянською мережею ОПОРА, серед яких флешки, футболки та термометри.
 
«Дітям потрібні знання для того, щоб стати професіоналами в майбутньому. А знання про енергоефективність важливі, щоб майбутнє було зваженим та комфортним. Чим раніше пояснити цю тему дітям, тим більше шансів виховати відповідальних громадян», – прокоментувала захід місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Наталя Висіканец.

Останні новини Чернігівщини

З 23 липня у Чернігові почне курсувати тролейбусний маршрут №1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка»

З 23 липня у Чернігові почне курсувати тролейбусний маршрут №1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка» 10:28

– 23 липня – історична подія в житті нашого міста. На Шерстянку поїде тролейбус із автономний запасом ходу. Так говорить про старт роботи нового тролейбусного маршруту №1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка» в. о. міського голови Чернігова Олександр Ломако.

Канікули з користю». Підлітків з Чернігівщини запрошують на безкоштовний онлайн-курс англійської мови

Канікули з користю». Підлітків з Чернігівщини запрошують на безкоштовний онлайн-курс англійської мови 08:59

Для підлітків з Чернігівщини запустили безкоштовний онлайн-курс англійської мови. Англійську тут можна вивчати «з нуля», а по завершенню навчання студенти отримають сертифікат, що підтверджує рівень володіння мовою.

Які є державні житлові програми для ветеранів та їхніх родин 08:56

Наразі кожна з областей реалізовує власні довгострокові програми з надання доступності житла для ветеранів та їхніх родин.

ДЕНЬ 877 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 877 RUSSIAN AGRESSION

ДЕНЬ 877 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 877 RUSSIAN AGRESSION 08:35

19 липня відзначають Міжнародний день ретейнерів, День нових друзів.

На Чернігівщині потонув молодий чоловік 16:59

Про це повідомили у ГУ ДСНС у Чернігівській області.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини