Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 серпня, 23:09:49

Публічні закупівлі: від теорії до практики

26.08.2016   08:05Агенцiя

Тематичний короткотерміновий семінар для фахівців у сфері публічних закупівель проводить Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації в м. Славутич 25 – 26 серпня. Захід проходить на базі Комунального підприємства «Житлово-комунальний центр» за сприяння виконавчого комітету Славутицької міської ради.

Тематика семінару охоплює особливості нормативно-правової бази публічних закупівель в Україні (Закон України «Про публічні закупівлі») та функціонування електронної системи закупівель “Prozorro”.

Учасники семінару дізнаються про основні положення, термінологію та відмінності нового закону; функції та права Уповноваженого органу; види процедур закупівель, умови їх застосування, перелік документів, порядок та строки оприлюднення інформації про публічні закупівлі в інформаційно-телекомунікаційній системі “Prozorro”.

Спеціалісти ознайомляться з особливостями планування закупівель, формування річного плану закупівель, додатку до нього та порядком визначення предмета закупівлі. Мова йтиме також про оформлення тендерної документації, внесення змін до неї; кваліфікаційні вимоги до учасників торгів; відмову в участі в процедурі закупівлі; забезпечення пропозиції, забезпечення виконання договору про закупівлю; нецінові критерії та критерії оцінки.

Фахівці у сфері закупівель звернуть увагу на порядок проведення переговорної процедури закупівлі (підстави для застосування, обґрунтування підстави); нововведення щодо закупівлі природного газу; порядок звітності щодо здійснення закупівель; інфобокс специфікації; забезпечення інформаційної підтримки учасників процесу закупівель та електронний цифровий підпис.

Практичні заняття з учасниками семінару стосуватимуться здійснення закупівель з використанням інформаційно-телекомунікаційної системи Prozorro; організації та проведення процедури відкритих торгів; практичних аспектів здійснення конкурсних процедур; особливостей проведення конкурентного діалогу; оскарження процедур закупівель; закупівель за рамковими угодами та громадського контролю у сфері закупівель.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 14:05

Протягом минулої доби зареєстровано 2 дорожньо-транспортні пригоди внаслідок яких 2 особи постраждали.

29 серпня: цей день в Україні і світі

29 серпня: цей день в Україні і світі 09:46

ДЕНЬ 1283 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1283 RUSSIAN AGRESSION

Визначено форми організації освітнього процесу на 2025/2026 навчальний рік 16:45

28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу у закладах освіти міста Чернігова у 2025/2026 навчальному році.

На Чернігівщині браконьєри бреднем незаконно наловили риби на понад 188 тис.грн 12:54

26 серпня 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного рибоохоронного рейду з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП в Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

На Чернігівщині набрав законної сили вирок трьом військовослужбовцям рф за злочини проти цивільної жінки 11:40

Прокуратура відстояла в апеляції вирок трьом військовослужбовцям рф, які незаконно затримали місцеву жительку та вчинили дії сексуального характеру

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини