Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 травня, 05:45:02

Проведено підвищення кваліфікації державних реєстраторів та прийом громадян в Коропському районі

14.07.2016   07:33

13 липня з метою надання методичної допомоги працівникам суб’єктів державної реєстрації – Коропської районної державної адміністрації та Коропської селищної ради спеціалісти Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області здійснили виїзд до смт Короп Чернігівської області.

Під час візиту було проведено робочу зустріч з головою та керівником апарату Коропської районної державної адміністрації, на якій обговорювалися організаційні та проблемні питання роботи з напрямків державної реєстрації бізнесу та нерухомості.

Працівниками відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Світланою Федчун та Надією Розсошко було проведено стажування державних реєстраторів Коропського району з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців.

Також Світлана Федчун провела бесіду з працівниками Центру надання адміністративних послуг Коропської районної державної адміністрації з приводу прийняття та видачі документів у сфері державної реєстрації нерухомості.

Крім того, співробітники Управління державної реєстрації взяли участь в прийомі громадян, під час якого спільно з державними реєстраторами надали консультації громадянам з питань державної реєстрації, зокрема, щодо реєстрації об’єкта нерухомого майна, що створюється шляхом поділу, а також щодо реєстрації припинення юридичної особи в результаті реорганізації шляхом приєднання.

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.