Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 травня, 07:59:39

Проведено навчання спеціалістів місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги

12.07.2016   09:18Агенцiя

11 липня у Головному територіальному управлінні юстиції у Чернігівській області проведено навчання спеціалістів Менського, Ніжинського, Чернігівського місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, які будуть виконувати функції з прийняття та видачі документів під час державної реєстрації громадських формувань.

Засідання за «круглим столом» розпочав в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області В'ячеслав Хардіков, який розповів присутнім про новації у сфері реєстрації громадських формувань, зокрема в частині належного виконання місцевими центрами БВПД функцій з прийняття та видачі документів під час державної реєстрації громадських формувань.

Керівник управління юстиції детально зупинився на загальних засадах та процедурних питаннях проведення державної реєстрації громадських формувань, акцентувавши увагу на пакеті документів, необхідних для проведення державної реєстрації, повноваженнях в частині забезпечення прийняття та видачі документів під час державної реєстрації громадських формувань, строках розгляду документів, поданих на державну реєстрацію, оплатності послуг за державну реєстрацію змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань тощо.

Начальник відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олена Ромашко розповіла про документи, необхідні для проведення державної реєстрації припинення громадської організації та громадської спілки.

По закінченню заходу спеціалістам центрів були роздані методичні рекомендації для Центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги стосовно прийняття документів у сфері державної реєстрації громадських формувань до відома та використання в роботі.

Останні новини Чернігівщини

Григорій Ткаченко про важливе. ВІДЕО 07:52

Коротко про важливе: разом із чернігівськими журналістами спілкувалися про ринок землі, майбутнє українського сільського господарства, в тому числі розвиток таких галузей як тваринництво, картоплярство та ягідництво. Говорили про депутатство, бізнес та особисте.

До бюджету надійшло 26,7 млн гривень

До бюджету надійшло 26,7 млн гривень 07:38

За інформацією управління супроводження судових справ Головного управління ДПС у Чернігівській області станом на 01.05.2021 року в судових інстанціях на розгляді перебуває 1002 справи на суму 1067,6 млн гривень.

Чоловік після отриманих тілесних ушкоджень від знайомого помер

Чоловік після отриманих тілесних ушкоджень від знайомого помер 07:24

Прилуцькою окружною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом умисного тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть потерпілого, за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України.

Чернігів: з 14 травня змінюється схема організації дорожнього руху на перехресті Шевченка-Малиновського

Чернігів: з 14 травня змінюється схема організації дорожнього руху на перехресті Шевченка-Малиновського 07:06

Для проведення ремонтних робіт, які будуть здійснюватися з 08.00 год. 14 травня по 20.00 год. 15 червня, змінюється схема організації дорожнього руху на перехресті вул. Шевченка та вул. Малиновського з перекриттям руху автотранспорту по вул. Малиновського (від вул. Шевченка до вул. Сосницької).

Чернігівський район: піротехніки ДСНС знищили 6 артилерійських снарядів часів Другої світової війни

Чернігівський район: піротехніки ДСНС знищили 6 артилерійських снарядів часів Другої світової війни 07:02

13 травня о 08:10 на відкритій території біля с. Олешня Добрянської об`єднаної територіальної громади Чернігівського району було виявлено 2 предмета, схожі за ознаками на вибухонебезпечні.