Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 лютого, 19:42:42

Завершилися навчальні збори резервістів 1-ї окремої танкової бригади оперативного командування "Північ"

25.06.2016   09:31

На базі 1-ї окремої гвардійської танкової бригади оперативного командування «Північ», що в селищі Гончарівське на Чернігівщині, завершилися десятиденні навчальні збори резервістів оперативного резерву першої черги.

Переважна більшість резервістів, які прибули на збори - бійці, які проходили військову службу в складі цієї бригади у різні хвилі мобілізації, мають бойовий досвід участі в антитерористичної операції. Екіпажі бойових машин, командири підрозділів добре знають один одного, разом воювали на Донбасі.

В ході насичених бойових тренувань резервісти продемонстрували добре володіння бойовою технікою. Вони відновили свої бойові навички, провели бойове злагодження у складі підрозділів та виявили високий рівень підготовки та бойовий вишкіл під час проведення бригадних тактичних навчань з бойовою стрільбою.

Командувач оперативного командування «Північ» генерал-майор Олександр Локота подякував особовому складу танкової бригади за самовідданість при виконанні навчально-бойових завдань.
За сумлінну службу, близько трьохсот резервістів та військовослужбовців частини відзначено медалями, нагрудними знаками та грамотами.

Слід зазначити, що чимало резервістів виявили бажання підписати контракт та продовжити службу в цій бригаді. 


Вадим Мисник

Останні новини Чернігівщини

Фіктивне навчання для відстрочки: поліція Чернігівщини викрила групу зловмисників, які організували корупційну схему ухилення від мобілізації 17:22

Поліцейські викрили злочинну групу у складі завідувачів навчальних кафедр та викладача одного з вишів у Чернігові, які організували корупційну схему для отримання відстрочки від мобілізації чоловікам призивного віку.

156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року

156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року 17:19

Протягом січня 2026 року в КНП «Чернігівський пологовий будинок» народилося 156 дітей: 70 хлопчиків та 86 дівчаток.

На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути

На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути 17:01

До 1 січня 2027 року всі територіальні громади України мають ухвалити або оновити свої статути відповідно до змін у Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Поліція розслідує обставини пожежі в Чернігівському районі 14:40

Вночі 1 лютого до поліції надійшло повідомлення, що у селі Михайло-Коцюбинської селищної громади Чернігівського району в будівлі центру соціальної адаптації сталася пожежа. Вогонь знищив покрівлю та пошкодив стіни.

Віденська класика у Чернігові: оркестр «Філармонія» виступив під дирегуванням Юрія ЯнкаА 14:37

1 лютого 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр приймав особливого гостя.