Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 травня, 03:52:34

Вчимо дітей правильній та безпечній поведінці

11.06.2016   12:55Агенцiя

Нещодавно, до навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області завітали вихованці пришкільного табору «Сонечко» загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5.

Заняття поділялось на два етапи. Оскільки у результаті бойових дій на Сході України в незаконному обігу опинилася велика кількість зброї та боєприпасів, то почастішали випадки травмування або загибелі дітей внаслідок незаконного поводження зі зброєю та боєприпасами. Тож першим етапом був перегляд цікавого мультфільму, про правила поводження з небезпечними знахідками та в формі бесіди закріплено побачений матеріал.

На другому етапі з метою вироблення навичок правильно і чітко діяти у випадку надзвичайної ситуації, з дітьми було проведено бесіду на тему «Що робити для збереження життя у випадку пожежі». 

Фахівці Центру ознайомили дітей з причинами виникнення пожеж, первинними засобами пожежегасіння, а також розповіли про засоби індивідуального захисту органів дихання. Вихованці пришкільного табору із захопленням розглядали вогнегасники та протигази.

Також, учні мали можливість переглянути виставку дитячих творчих робіт учасників Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Безпека в житті – життя у безпеці» на якій були представлені роботи літературного та мистецького напрямів різної тематики – від безпеки на дорозі до екологічної безпеки.

Проведення даного заходу  сприяло закріпленню знань про правила безпечної поведінки у повсякденному житті, популяризації професії рятувальника, розвитку естетичних смаків у дітей.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 251 нових випадків COVID-19

Виявлено 251 нових випадків COVID-19 19:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 14 травня в області зафіксовано 251 новий випадок COVID-19.

У Чернігові патрульні поліцейські застрелили 45-річного чоловіка, який ішов на них із ножами

У Чернігові патрульні поліцейські застрелили 45-річного чоловіка, який ішов на них із ножами 18:59

Про це повідомив речник патрульної поліції Чернігівської області Віталій Копистко. "Коли патрульні прибули на виклик щодо погрози вбивством людині в одній із квартир житлового будинку, агресивний чоловік пішов на них з ножами в обох руках. На вимогу покласти ножі він не відреагував, тож патрульні мусили застосувати зброю", - розповів пресофіцер.

У Чернігівській ОДА надали пропозиції щодо ефективного управління водними ресурсами області

У Чернігівській ОДА надали пропозиції щодо ефективного управління водними ресурсами області 16:43

13 травня під головуванням заступника голови облдержадміністрації Олександра Савченка відбулось засідання обласної комісії з питань управління водними ресурсами та розвитку водного господарства.

Вдруге на Чернігівщині митцям музичного мистецтва і просвітництва вручили обласну щорічну премію ім. Левка Ревуцького

Вдруге на Чернігівщині митцям музичного мистецтва і просвітництва вручили обласну щорічну премію ім. Левка Ревуцького 15:44

14 травня у Чернігівській ОДА відбулося вручення обласної щорічної Премії ім. Левка Ревуцького номінантам 2020 року.