Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 вересня, 12:56:15

Семінар-тренінг "Розвиток міжмуніципального (територіальних громад) співробітництва в Україні"

10.06.2016   10:39Агенцiя

9 червня в сесійній залі Прилуцької міської ради відбувся тематичний короткотерміновий семінар-тренінг «Розвиток міжмуніципального (територіальних громад) співробітництва в Україні».

Організатором заходу виступив Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

На семінар були запрошені депутати міської ради, керівники державних установ, начальники управлінь, відділів та секторів Прилуцької міської ради.

Перед присутніми виступила Чабак Людмила Анатоліївна — учений секретар центру перепідготовки та підвищення кваліфікації, кандидат філософських наук, яка роз'яснила аспекти Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад” та методику формування спроможних територіальних громад. Охарактеризувала міжнародний досвід міжмуніципального співробітництва.

В ході семінару заступник начальника організаційного відділу Чернігівської обласної ради Негода Олександра Іванівна детально охарактеризувала плюси співробітництва територіальних громад та проінформувала про державне стимулювання цього співробітництва.

Координатор проекту ЄС ПРООН “Місцевий розвиток орієнтований на громаду” в Чернігівській області Сила Владислав Григорович ознайомив присутніх з успішними практиками співробітництва громад нашої області.

Секретар міської ради Анатолій Васильович Шамрай підвів підсумки наради та подякував організаторам за змістовний семінар-тренінг.

Останні новини Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини 11:30

На підприємствах машинобудування зайнято понад 3 тис. осіб, що становить 10% від усіх зайнятих у промисловості області.

Урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти Академії Державної пенітенціарної служби 11:10

Цьогоріч до факультету заочного і контрактного навчання зараховано 179 здобувачів вищої освіти, з них сьогодні 103 студентські квитки було вручено студентам денної форми навчання, освітнього рівня бакалавр за спеціальностями «Право», «Психологія», «Правоохоронна діяльність».

На ділянці ремонту дороги Т-25-19 Холми - Авдіївка укладений фінішний шар нового покриття 11:16

Дорога Т-25-19 - це маршрут, який з'єднує новоутворені Корюківський та Новгород-Сіверський райони Чернігівської області.

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте закриття проєкту «АртБліндаж» 11:00

Соціально-мистецький проєкт «АртБліндаж» реалізувався громадською організацією ветеранів «Спілка 13 БТРО» спільно з Чернігівською міською комунальною Централізованою бібліотечною системою.

Поблизу Чернігова поліцейські затримали вантажівку, водій якої залишив місце ДТП 10:40

Група реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління поліції зупинила вантажний автомобіль з явними механічними пошкодженнями за півсотні кілометрів від місця автопригоди з потерпілими, скоєної на території Сновської громади.