Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 травня, 07:37:46

Чернігівський НТУ підтримав проект соціальної дії "Чернігів екологічний"

08.06.2016   12:22Агенцiя

Чернігівський національний технологічний університет виступив партнером проект соціальної дії «Чернігів екологічний», який реалізовано Громадською організацією «Чернігів Європейський» за підтримки Британської Ради.

Проект спрямований на поширення екологічних цінностей серед молоді м. Чернігова, підвищення рівня екологічної культури та розвиток екологічної ініціативи молодих громадян. Автори ідеї та менеджери проекту – кандидат економічних наук,  доцент Катерина Гнедіна та магістр соціальної роботи Ольга Количева.    

У рамках проекту «Чернігів екологічний» проведено еко-виставку, реалізовано заходи із озеленення міської території, а також залучено молодих громадян до участі у конкурсі ідей екологічних проектів. Студенти Чернігівського національного технологічного взяли участь у дослідженні, результати якого свідчать про небайдужість молоді до екологічних проблем та готовність долучитися до їх вирішення.

Такі заходи сприяють формуванню в молоді екологічної культури та розуміння важливості збереження довкілля.

Останні новини Чернігівщини

Чоловік після отриманих тілесних ушкоджень від знайомого помер

Чоловік після отриманих тілесних ушкоджень від знайомого помер 07:24

Прилуцькою окружною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом умисного тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть потерпілого, за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України.

Чернігів: з 14 травня змінюється схема організації дорожнього руху на перехресті Шевченка-Малиновського

Чернігів: з 14 травня змінюється схема організації дорожнього руху на перехресті Шевченка-Малиновського 07:06

Для проведення ремонтних робіт, які будуть здійснюватися з 08.00 год. 14 травня по 20.00 год. 15 червня, змінюється схема організації дорожнього руху на перехресті вул. Шевченка та вул. Малиновського з перекриттям руху автотранспорту по вул. Малиновського (від вул. Шевченка до вул. Сосницької).

Чернігівський район: піротехніки ДСНС знищили 6 артилерійських снарядів часів Другої світової війни

Чернігівський район: піротехніки ДСНС знищили 6 артилерійських снарядів часів Другої світової війни 07:02

13 травня о 08:10 на відкритій території біля с. Олешня Добрянської об`єднаної територіальної громади Чернігівського району було виявлено 2 предмета, схожі за ознаками на вибухонебезпечні.

14 травня - День танцю маленьких каченят

14 травня - День танцю маленьких каченят 06:58

Він популярний на всіх континентах.