Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 березня, 13:20:58

Засуджені жінки вже у зрілому віці отримали атестати про середню освіту

31.05.2016   12:44Агенцiя

В Чернігівській виправній колонії управління ДПтС України в Чернігівській області (№ 44) відбулось свято Останнього дзвоника.

Цього року вечірня школа № 1 випустила 11 засуджених учениць. За традицією свято Останнього дзвоника було проведено в клубі установи.
 
На святі щирі слова привітання висловили вчителі вечірньої школи та запрошені гості. Вони побажали випускницям успіхів та натхнення в подальшому житті та навчанні.

Зусиллями засуджених жінок був підготовлений святковий концерт. Учасниці концерту порадували гостей співами, танцями, декламуванням  поезій. Окрім поетичних талантів, випускниці школи продемонстрували і неабияке артистичне обдарування. Акторки-аматорки були дуже переконливими в жартівливих сценках зі шкільного життя.

І все ж неможливо було не помітити тонкий ліричний промінчик, який так яскраво  осяяв усе Свято і знайшов потужний вилив у фінальній пісні та завершальному  вальсі.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього»

У Чернігові презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього» 12:29

27 березня у мейкерському просторі Peremoha Lab при Національному університеті «Чернігівська політехніка» відбувся медіа-день, під час якого студенти та студентки політехніки презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього».

Виставка фотокартин «Доторки до душі» Ксенії Лучистої 12:26

25 березня в Мистецькій вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація виставки світлин на полотні «Доторки до душі» фотографки Ксенії Лучистої.

Власна справа у 21: історія молодого підприємця Едуарда Довбаха

Власна справа у 21: історія молодого підприємця Едуарда Довбаха 12:23

Сучасна українська молодь дедалі частіше доводить: успіх не приходить випадково — його створюють наполегливістю, сміливістю та вірою у власні сили. Саме таку історію має 21-річний підприємець із Коропа Едуард Довбах, який, скориставшись державною підтримкою, зміг перетворити свою ідею на реальний бізнес.

 Реабілітація, спорт, власна справа: які можливості доступні для ветеранів Корюківщини та Новгород-Сіверщини

Реабілітація, спорт, власна справа: які можливості доступні для ветеранів Корюківщини та Новгород-Сіверщини 12:03

Як ветерану відкрити бізнес, пройти реабілітацію або звернутися за необхідною медичною допомогою? Про ці та інші послуги, доступні для захисників Чернігівщини, говорили днями на зустрічі в Корюківській РВА.

 На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків

На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:59

Носівські оперативники задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини