Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 травня, 21:25:46

Основні аспекти організації роботи з питань призначення, перерахунку та виплати пенсії в органах Пенсійного фонду України

18.05.2016   08:41Агенцiя

Тематичний короткотерміновий семінар щодо організації виплати пенсій в органах ПФУ проводиться в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів з 17 по 20 травня. Участь у навчанні беруть спеціалісти з питань призначення, перерахунку та виплати пенсії управлінь Пенсійного фонду України в містах та районах області.

Спеціалісти управлінь ПФУ ознайомляться з організацією роботи з виконання законів України, постанов Кабінету Міністрів України при вирішенні питань пенсійного забезпечення та основними завданнями органів ПФУ по удосконаленню роботи, дотриманню вимог чинного законодавства при призначенні, перерахунках та виплаті пенсій. Розглядатиметься порядок збору, перевірки та надання оперативної та статистичної звітності та аналіз фактичного використання коштів по результатах нарахування та виплати пенсій.

Слухачі звернуть увагу на організацію роботи по виплаті пенсій органами ПФУ, порядок проведення індексації пенсій та виплати пенсій за довіреністю; відпрацювання списків одержувачів пенсій, по яких виявлено факти недостовірних даних про працевлаштування пенсіонерів; порядок проведення утримання надміру виплачених сум пенсій, відрахування з пенсій; порядок виплати пенсій особам, які перебувають на повному державному утриманні та особливості виконання рішень суду щодо пенсійного забезпечення.

Програмою навчання передбачено висвітлення таких тем, як: етика та корпоративна культура державного службовця; основні аспекти ЗУ «Про державну службу» та «Про засади запобігання корупції»; психологічні засади продуктивності ділового спілкування, Конфлікти та способи їх вирішення.

Під час практичних занять спеціалісти дізнаються про деякі питання підготовки документації та ведення звітності за допомогою офісних програм; практичне застосування програмно-технологічного комплексу АСОПД/КОМТЕХ, ведення електронної бази відрахувань;відпрацювання новопризначених, поновлених, взятих на облік пенсійних справ та справ, по яких проведено перерахунок пенсій за допомогою АСОПД/КОМТЕХ та ознайомляться з концепцією розвитку та актуальні питання функціонування інформаційно-аналітичних систем.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 87 нових випадків COVID-19

Виявлено 87 нових випадків COVID-19 20:58

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 13 травня в області зафіксовано 87 нових випадків COVID-19.

Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА

Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА 15:15

За розрахунками Держстату, показник рівня інфляції у квітні 2021 р. в області становив 100,9%, в Україні – 100,7%.

Про харчову безпеку у школах і дитсадках йшлося під час вебінару

Про харчову безпеку у школах і дитсадках йшлося під час вебінару 15:00

11 травня відбувся черговий онлайн-семінар за програмою «Система НАССР для навчальних закладів», ініційований громадською організацією «Ресторанна гільдія» за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні, Торгово-промислової палати, Аграрного союзу України та компанії «Profi club».

До 200 годин  громадських робіт засуджено чоловіка, який побив п’ятирічну дитину

До 200 годин громадських робіт засуджено чоловіка, який побив п’ятирічну дитину 14:41

Ювенальним прокурором Козелецької окружної прокуратури забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні про завдання тілесних ушкоджень малолітній дитині (ч. 1 ст. 125 КК України).

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 5 пожеж

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 5 пожеж 14:29

За минулу добу на Чернігівщині виникло 5 пожеж, 3 з яких в природних екологічних системах, 2 у приватному житловому секторі громадян.