Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 травня, 08:08:13

Навчання новопризначених спеціалістів

17.05.2016   07:20Агенцiя

За професійною програмою підвищення кваліфікації 16 травня в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів розпочалося навчання новопризначених спеціалістів структурних підрозділів обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій, виконкомів міст обласного та районного значення (перша сесія).

Увага слухачів звертатиметься на традиції публічного управління в Україні; конституційно-правові засади публічного управління та адміністрування; основні аспекти Закону України «Про державну службу» від 10 грудня 2015 р. № 889; засади Державної політики України у сфері запобігання корупції та корупційні ризики в діяльності публічних службовців. Державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування дізнаються також про політику європейської інтеграції як стратегічний вибір України; засади державної економічної політики та регіонального розвитку.

Далі мова йтиме про стиль, форми та методи роботи органів виконавчої влади; основні завдання та організація роботи з документами; формування громадянських компетентностей у державних службовців; поняття конфліктної ситуації і конфлікту (управління конфліктною ситуацією); формування позитивного іміджу органів публічної влади та механізми забезпечення принципу рівноправності жінок і чоловіків у суспільстві.

Тематика практичних занять стосуватиметься культури усного та писемного ділового мовлення та використання сучасних інформаційних технологій в діяльності органів влади. Окрім цього, в рамках навчання відбудуться тематичні зустрічі, присвячені 80-річчю від дня народження Юрія Іллєнка та громадсько-політичній діяльності Івана Франка.

Останні новини Чернігівщини

Григорій Ткаченко про важливе. ВІДЕО 07:52

Коротко про важливе: разом із чернігівськими журналістами спілкувалися про ринок землі, майбутнє українського сільського господарства, в тому числі розвиток таких галузей як тваринництво, картоплярство та ягідництво. Говорили про депутатство, бізнес та особисте.

До бюджету надійшло 26,7 млн гривень

До бюджету надійшло 26,7 млн гривень 07:38

За інформацією управління супроводження судових справ Головного управління ДПС у Чернігівській області станом на 01.05.2021 року в судових інстанціях на розгляді перебуває 1002 справи на суму 1067,6 млн гривень.

Чоловік після отриманих тілесних ушкоджень від знайомого помер

Чоловік після отриманих тілесних ушкоджень від знайомого помер 07:24

Прилуцькою окружною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом умисного тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть потерпілого, за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України.

Чернігів: з 14 травня змінюється схема організації дорожнього руху на перехресті Шевченка-Малиновського

Чернігів: з 14 травня змінюється схема організації дорожнього руху на перехресті Шевченка-Малиновського 07:06

Для проведення ремонтних робіт, які будуть здійснюватися з 08.00 год. 14 травня по 20.00 год. 15 червня, змінюється схема організації дорожнього руху на перехресті вул. Шевченка та вул. Малиновського з перекриттям руху автотранспорту по вул. Малиновського (від вул. Шевченка до вул. Сосницької).

Чернігівський район: піротехніки ДСНС знищили 6 артилерійських снарядів часів Другої світової війни

Чернігівський район: піротехніки ДСНС знищили 6 артилерійських снарядів часів Другої світової війни 07:02

13 травня о 08:10 на відкритій території біля с. Олешня Добрянської об`єднаної територіальної громади Чернігівського району було виявлено 2 предмета, схожі за ознаками на вибухонебезпечні.