Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 травня, 05:46:45

В Щорсі про нову державну службу

07.04.2016   15:37

Працівники апарату та структурних підрозділів Щорської райдержадміністрації, а також посадовці місцевого самоврядування взяли участь у семінарі, що присвячувався реформуванню державної служби України.

Відкрили його в.о. голови райдержадміністрації Валерій Радібеда та голова районної ради Павло Мірошниченко.

Про основні аспекти Закону України «Про державну службу» від 10 грудня 2015 р. розповів директор Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів Володимир Бойко. Він наголосив, що ухвалення цього документу обумовлено як внутрішніми причинами, так і міжнародними зобов`язаннями України, а його головна мета – побудови системи державного управління, яка б відповідала принципам належного врядування. Слухачів цікавили співвідношення положень зазначеного закону  та майбутнього «Про службу в органах місцевого самоврядування», роль майбутньої служби управління персоналом, які посади і чому не відноситимуться до державної служби, умови оплати праці що запроваджуватимуться.

Про зміни в законодавстві, що мають статися у зв`язку з реформуванням державної служби, йшлося у виступі Валентина Дубка – заступника начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби. Він наголосив на ключових аспектах очікуваних найближчим часом змін до інших законів і навіть кодексів, а також докладно зупинився на положеннях вже ухвалених підзаконно-нормативних правових актів та тих, що оприлюднюватимуться незабаром. Слухачі поставили низку питань стосовно практичних та процедурних моментів їх реалізації, висловивши побажання продожвити таке спілкування.

Також на семінарі виступив Павло Степанов – начальник відділу ресурсного забезпечення розвитку територій та з питань державного сектору економіки департаменту економічного розвитку облдержадміністрації. Він висвітлив новації законодавства щодо запровадження електронної форми державних закупівель та порядку їхнього проведення, відповів на численні питання та закликав присутніх не чекати контрольної дати, а здійснювати їх вже тепер.

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.