Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 травня, 04:25:27

Як не дати своїм коштам вилетіти у вікно

02.04.2016   08:21

Безробітні Чернігова неабияк потребують практичних знань щодо збереження власних коштів і ресурсів. Саме тому Громадянська мережа ОПОРА 1 квітня провела інформаційну зустріч «Енергозбереження в побуті – шлях до економії» в Чернігівському міському центрі зайнятості.

Учасники заходу обговорювали теми, починаючи від елементарних методів економії ресурсів у власному будинку до впровадження нових розробок. На реальних прикладах розбиралися, які переваги використання енергоефективних методів. Зокрема, звичка відкривати вікна на режим провітрювання може вивітрити гроші й з гаманця. Місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Наталія Висіканець наголосила, що краще відкрити вікна повністю на 5 хвилин, аніж використовувати інші режими. Це дозволить попередити витрати тепла для обігріву повітря надворі.

Під час зустрічі також обговорювали, що потрібно зробити в будинку, аби він був і комфортним, і економним. Зокрема, мова йшла про переваги впровадження енергоефективних заходів за умови створення ОСББ. Деякі представники ініціативних груп, присутні на заході, виявили бажання отримати інформаційну консультацію від ОПОРИ.
Окрім цього, був підписаний меморандум про співпрацю між Громадянською мережею ОПОРА та Чернігівським міським центром зайнятості, що відкриває нові можливості та площу для спільних ідей.
 
«Люди, які перебувають на обліку в нашому центрі, мають бути обізнаними у всіх можливостях та методах економії. Саме тому співпраця з ОПОРОЮ для нас є дієвим інструментом для зростання поінформованості безробітних містян. В подальшому це дозволить сформувати поле для підвищення використання енергоефективних технологій та простих методів економії в побуті. Тож люди не тільки допомагатимуть країні зберігати ресурси, а й збережуть свої кошти», – прокоментувала заступник директора Чернігівського міського центру зайнятості Серб Світлана Миколаївна.

Щоб детально проаналізувати отриману інформацію учасники зустрічі отримали інформаційні матеріали, підготовлені в рамкам Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 251 нових випадків COVID-19

Виявлено 251 нових випадків COVID-19 19:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 14 травня в області зафіксовано 251 новий випадок COVID-19.

У Чернігові патрульні поліцейські застрелили 45-річного чоловіка, який ішов на них із ножами

У Чернігові патрульні поліцейські застрелили 45-річного чоловіка, який ішов на них із ножами 18:59

Про це повідомив речник патрульної поліції Чернігівської області Віталій Копистко. "Коли патрульні прибули на виклик щодо погрози вбивством людині в одній із квартир житлового будинку, агресивний чоловік пішов на них з ножами в обох руках. На вимогу покласти ножі він не відреагував, тож патрульні мусили застосувати зброю", - розповів пресофіцер.

У Чернігівській ОДА надали пропозиції щодо ефективного управління водними ресурсами області

У Чернігівській ОДА надали пропозиції щодо ефективного управління водними ресурсами області 16:43

13 травня під головуванням заступника голови облдержадміністрації Олександра Савченка відбулось засідання обласної комісії з питань управління водними ресурсами та розвитку водного господарства.

Вдруге на Чернігівщині митцям музичного мистецтва і просвітництва вручили обласну щорічну премію ім. Левка Ревуцького

Вдруге на Чернігівщині митцям музичного мистецтва і просвітництва вручили обласну щорічну премію ім. Левка Ревуцького 15:44

14 травня у Чернігівській ОДА відбулося вручення обласної щорічної Премії ім. Левка Ревуцького номінантам 2020 року.