Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 серпня, 16:47:32

У прокуратурі Чернігівської області відбувся практичний семінар

28.03.2016   11:25Агенцiя

25 березня, у прокуратурі області відбувся семінар на тему: «Організація ведення діловодства та архівної справи в органах прокуратури в сучасних умовах».

Участь у роботі семінару взяли керівники та спеціалісти місцевих прокуратур, представники Державного архіву Чернігівської області.

Відкриваючи семінар, заступник прокурора області Руслан Калашніков  наголосив, що головною метою служби діловодства має бути ефективне управління всією документацією органів прокуратури, у т.ч. досконале документаційне забезпечення, якісне надання документно-інформаційних послуг, вчасна обробка і передача на різні рівні керування необхідної для прийняття рішень документованої інформації.

Учасники заходу обговорили питання концептуальних засад ведення діловодства в органах прокуратури в сучасних умовах, зокрема реєстрації звернень та запитів, ведення архівної справи та обліку кадрів державних службовців у місцевих прокуратурах.

На завершення учасники семінару обмінялися досвідом, обговорили найбільш актуальні питання та їх практичне застосування  на цьому напрямі.

Останні новини Чернігівщини

Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14

Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.

Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33

Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.

Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12

Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».

У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28

Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини