Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 травня, 05:32:45

Проект Technology Nation Фонду BrainBasket в Чернігові

18.03.2016   09:02

16 березня Чернігів приєднався до одного з наймасштабніших проектів по вивченню ІТ-технологій "Технологічна нація" від Фонду BrainBasket, в рамках якого планується навчити мові програмування 100 000 тисяч чоловік у 22 містах по всій Україні.

Центральна бібліотека ім. М.Коцюбинського стала партнером благодійного Фонду BrainBasket по реалізації проекту Technology Nation. Він реалізується за підтримки Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка, який був присутній на урочистості і привітав менторів та учасників проекту. Міський голова висловив думку, що знання отримані під час навчання допоможуть розширити діапазон можливостей в пошуку престижної роботи чи перекваліфікації.

Кооординатор проекту в Чернігові Максим Сластьон розповів, що цей курс базовий і розрахований на тих, хто раніше не знав нічого про IT-технології, і всі, хто потрапляє у вікову категорію конкурсу та мають бажання навчатись програмуванню можуть подавати заявки на участь в проекті.

Загалом навчання для групи з 15 чоловік триватиме протягом трьох місяців, потім буде сформована нова група студентів. Проект розрахований на три роки навчання.

Заняття проходитимуть у форматі blendedlearning (змішане навчання), що передбачає самостійну роботу з лекційним матеріалом, який викладений онлайн, і аудиторну практику під керівництвом досвідчених менторів, які, працюватимуть викладачами на волонтерських засадах.

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.