Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 вересня, 11:18:44

Про паліативну допомогу

29.02.2016   12:56Агенцiя

Минулого тижня на базі обласної лікарні для медичних працівників Чернігівської області відбувся навчальний семінар «Обіг наркотичних речовин в закладах охорони здоров'я».

Співорганізаторами семінару виступили: Міністерство внутрішніх справ України, Державна служба України з контролю за наркотиками, Міжнародний фонд «Відродження», Всеукраїнського благодійного фонду «Соборність», Управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації.

На семінарі обговорювалися питання про загальні засади надання паліативної допомоги лікарями загальної пракрити – сімейної медицини, забезпечення адекватним знеболенням пацієнтів через мережу аптечних закладів, розглядалися адекватні схеми знеболення та лікування хронічного больового синдрому.

Присутні заслухали інформацію про нормативно-правову база щодо обігу наркотичних речовин в медичній сфері. Представники Міністерства внутрішніх справ України обговорили з учасниками семінару завдання, пріоритети діяльності, повноваження, питання контролю за обігом наркотичних речовин в медичній сфері та вимоги до приміщень зберігання наркотичних речовин.

Подібні навчальні семінари проведено для медичних працівників багатьох областей України і, як показує практика, питання, що обговорюються на них є вкрай актуальними.

Останні новини Чернігівщини

Розвиток скотарства: проєкт Сосницької громади

Розвиток скотарства: проєкт Сосницької громади 11:15

Сосницька громада має багато господарств, які розводять корів та здають молоко. Але закупівельна ціна дуже мала: вп’ятеро нижче, ніж ціни на продукт у магазині.

Чернігівському жіночому клубу «Ветеран» – 26 років

Чернігівському жіночому клубу «Ветеран» – 26 років 11:09

Жіночий клуб «Ветеран», який діє при громадській організації «Спілка жінок м. Чернігова», сьогодні урочисто відзначив 26-у річницю створення.

Судитимуть мешканця Полтавщини, який намагався викрасти товар у відділенні ТОВ «Нова пошта»

Судитимуть мешканця Полтавщини, який намагався викрасти товар у відділенні ТОВ «Нова пошта» 10:55

Під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні про вчинення замаху на крадіжку товару в відділенні ТОВ «Нова пошта» (ч. 2 ст. 15 ч. 1 ст. 185 КК України).

Олександр Лісогор – чемпіон світу з лижних гонок на лижоролерах 2021 року

Олександр Лісогор – чемпіон світу з лижних гонок на лижоролерах 2021 року 10:50

З 16 по 19 вересня у італійському Валь-ді-Ф'єме проходив чемпіонат світу з лижних гонок, який зібрав понад 100 спортсменів з 14 країн.

Погоджувальна рада затвердила порядок денний 11-ої сесії Чернігівської міської ради 8-го скликання

Погоджувальна рада затвердила порядок денний 11-ої сесії Чернігівської міської ради 8-го скликання 09:55

20 вересня, Погоджувальна рада затвердила питання порядку денного 11-ої сесії Чернігівської міської ради VIII скликання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини