Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 липня, 21:23:21

Батьки учнів закликали директора школи залишити свою посаду. ВІДЕО

09.02.2016   12:06

Конфлікт розгорнувся в Олишівці Чернігівського району. Районний відділ освіти звільнив директора Олишівської школи Валерія Макотрика за недбалість і невиконання службових інструкцій, однак директор повернувся на роботу через суд.

В Олишівській загальноосвітній школі Валерій Макотрик працював директором 12 років. За цей час батьки кілька разів зверталися зі скаргами на нього до відділу освіти райдержадміністрації – стосовно, на їх думку, службової недбалості й некомпетентності директора. Кілька разів йому виносилися догани – розповідає начальник відділу освіти Тетяна Маханькова.

Валерій Макотрик каже, що це керівник відділу освіти хоче вижити його з посади й підбурює проти нього батьків. А грошей на ремонт, за його словами, не вистачало через недофінансування освіти державою.

Гроші насправді виділялися, — заперечує слова директора керівник відділу: тільки за три останніх роки – майже триста тисяч гривень. Інша річ, на що вони були витрачені.

Отже, за недбалість і порушення посадових інструкцій відділ освіти звільнив Макотрика з посади директора. Понад два місяці у школі працював новопризначений директор — Тетяна Шевченко. Але Валерій Макотрик подав позов до суду. Районний суд прийняв сторону відділу освіти, а от апеляційний суд – сторону попереднього директора і постановив поновити його на посаді.

Ми побували в Олишівці у перший же день, коли Валерій Макотрик знову був на роботі. Цього дня батьки учнів провели збори в місцевому будинку культури, щоб висловити недовіру Макотрику. Ми порахували: учасників зборів – близько ста двадцяти. Учнів в Олишівській школі – сто тридцять п’ять.

Цікаво, що батьків підтримує районна адміністрація, депутати районної і обласної ради. У всіх їх теж накопичилися численні претензії до директора.

Батьки учнів зачитали звернення до директора з проханням піти з посади.

Районний відділ освіти подав касаційну скаргу на рішення апеляційного суду, добиваючись звільнення Валерій Макотрика з посади. Розгляду цієї скарги можна було чекати до півроку. Але батьки вимагали скорішого вирішення конфлікту, який впливає на якість освіти й виховання їх дітей.

Отже в понеділок Валерій Макотрик написав заяву про звільнення з роботи за згодою сторін.

Останні новини Чернігівщини

«єВідновлення» на Чернігівщині: майже половину зі сформованих житлових сертифікатів – вже реалізовано 18:14

Якщо детальніше, то близько 200. Загалом же в області наразі сформовано 486 таких сертифікатів на 691 мільйон гривень (всього подано 925 заяв).

Обласна дитяча лікарня отримала авто швидкої допомоги від волонтерського центру «Квазар» 18:11

Вже не вперше медзаклад отримує допомогу від міжнародних донорів. Вчора ж автопарк лікарні поповнився новою «швидкою» від італійських благодійників.

Вітаємо наших спортсменів з вражаючими досягненнями на чемпіонаті України з маунтенбайку! 12:32

Нещодавно в місті Кам'янець-Подільський Хмельницької області відбувся чемпіонат України з велосипедного спорту (маунтенбайку).

За успіхи в навчанні 117 учнів та учениць шкіл Чернігова отримають грошову допомогу

За успіхи в навчанні 117 учнів та учениць шкіл Чернігова отримають грошову допомогу 12:02

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 22 липня погодив надання допомоги за успіхи в навчанні учням та ученицям з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які мають статус члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини