Ефективне запобігання та протидія проявам корупції
21 січня Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів провів тематичний семінар для для депутатів, посадових осіб місцевого самоврядування Деснянської районної у м. Чернігові ради.
Під час навчання слухачі ознайомилися з сучасним антикорупційним законодавством України, зокрема Законом України «Про запобігання корупції», засадами державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014 – 2017 роки), системою корупційних правопорушень в Україні, особливостями відповідальності за вчинення корупційних правопорушень.
Провела семінар Наталія Мужикова – начальник юридичного відділу апарату обласної державної адміністрації, магістр державного управління.
Останні новини Чернігівщини
Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 17:21
На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.
Чернігівські самбісти вибороли призові командні місця на всеукраїнському чемпіонаті 16:33
Цими вихідними у Києві відбувся чемпіонат України з бойового самбо серед усіх вікових груп у розділі «Класік».
Поліція Чернігівщини ліквідувала міжнародний канал торгівлі людьми 16:09
Поліцейські затримали 33-річну організаторку міжнародного каналу з вербування і переправлення молодих українок до країн Європи з метою їх сексуальної експлуатації.
Інна Афонченко виборола два «золота» на чемпіонаті України зі стрільби кульової 15:35
З 22 до 28 березня у Київ відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед осіб із порушеннями слуху.
Вікторія Здор виборола дві нагороди на чемпіонаті України з шахів у Львові 15:14
У Львові завершився чемпіонат України з шахів серед юніорів та юніорок до 20 років.