Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 травня, 04:43:27

Обіймам морози та грип не завада. ФОТО

21.01.2016   16:11Агенцiя

21 січня відзначається Міжнародний день обіймів. В цей день прийнято дарувати свої обійми кожному, хто цього забажає. Гаслами цього дня стають такі фрази «Вільні обійми», «Обійму безкоштовно», «Теплі обійми», «FREE HUGS» і т.д.

Молодіжна громадська організація «ММЦ «Жменя» запросила в цей день чернігівців підтримати цю традицію, організувавши флеш-моб «Безкоштовні обійми». До акції долучилися волонтери громадських організацій, студенти та педагоги.
 
Активісти зібралися на площі біля Мегацентру і обіймалися з перехожими, даруючи їм частинку свого тепла. Для декого такий прояв доброти та почуттів був неочікуваний і тому реакція у містян була різна. Хтось дивувався, хтось починав обніматися з усіма і також долучався до акції, хтось мовчки проходив, поспішаючи у справах. Але мета була досягнута: за півгодини дівчата та хлопці подарували свої обійми багатьом чернігівцям. Науковці стверджують, що під час обіймів у людини підвищується рівень гемоглобіну і з’являється відчуття щастя.

На думку учасників флеш-мобу такі акції корисні і варті уваги. Вони дарують душевне тепло, радують і організаторів і учасників. «Обніматися корисно і весело, - прокоментували свої враження від акції викладачі ЧНТУ. – Обійми – це чудовий спосіб підтримати друзів, близьких та рідних. Обіймаючись ми відчуваємо захищеність, тепло і душевну гармонію».

За словами керівника ММЦ «Жменя» Регіни Гусак, активісти вирішили підтримати Міжнародний день обіймів, не зважаючи на загрозливі чутки про епідемію грипу, через те, що ті, хто дарує свої обійми та душевне тепло, застраховані від різних епідемій. «Цією акцією ми хотіли наголосити чернігівцям на тому, що найціннішим у нашому житті є все те, що ми віддаємо ближнім та друзям безкоштовно: обійми, дружба, повага, любов, небайдужість», - зазначила Регіна Гусак. Також вона розповіла про те, що окрім обіймів учасники акції займалися поширенням безкоштовних інформаційних матеріалів з питань збереження репродуктивного здоров’я та планування сім’ї в рамках реалізації проекту «Здорова родина-щаслива країна» програми «Здоров`я жінок України». І додала: "Ми продовжуємо проводити наші інформаційні кампанії на ці теми задля того, щоб наша молодь обіймалася відповідально. Звичайно обійми мають бути вільними, але все ж таки відповідальними».

Прес-служба ЧММГО «ММЦ «Жменя»

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.