Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 3 листопада, 13:25:35

Cтуденти виявили бажання працювати в місцевих органах влади

27.03.2012   11:10

Cтуденти випускних курсів трьох державних вищих навчальних закладів Чернігова, які виявили бажання працювати в місцевих органах влади, 26 березня 2012 року розпочали навчання в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації.

Вже традиційно, протягом двох тижнів молоді люди навчатимуться за програмою тематичного короткотермінового семінару "Державна служба та служба в органах місцевого самоврядування в Україні: правовий статус, стиль і методи роботи".
     
В рамках навчання передбачено висвітлення широкого спектра питань, що пов'язані з функціонуванням органів державної влади та органів місцевого самоврядування, специфікою їх роботи.

Зокрема, під час двотижневого навчання студенти матимуть змогу ознайомитися з  соціальними ініціативами Президента України, Законами України "Про інформацію",  "Про доступ до інформації", конституційними засадами та правовим регулюванням державного управління і державної служби, проаналізувати дотримання законності при виконанні завдань державного управління, розглянути місцеве самоврядування як фактор демократизації суспільства, основні завдання та пріоритети державної служби, напрями реформування та ін.
     
Зокрема, вже в перший день навчання студенти зустрілися з Чернігівським міським головою Олександром Соколовим та розглянули стан і проблеми соціально-економічного розвитк уобласного центру.

Другий тиждень навчання передбачатиме стажування молодих людей в органах виконавчої влади і органах місцевого самоврядування, тобто їх практичне ознайомлення зі специфікою відповідних галузей державного управління.

Вже традиційно студенти відвідають Верховну Раду України та Комітети з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму; з питань науки і освіти, ознайомляться з діяльністю Національного агенства України з питань державної служби

За результатами навчання, стажування та підсумкового тестування студенти отримають сертифікати про підвищення кваліфікації та будуть зараховані до кадрового резерву на посади державних службовців.
 

Останні новини Чернігівщини

Відстрочка від мобілізації для чернігівців: що зміниться з 1 листопада — пояснюють юристи 14:27

З 1 листопада 2025 року в Україні починають діяти нові правила оформлення та продовження відстрочок від мобілізації. Вони запроваджуються постановою Кабміну №560 і стосуються всіх військовозобов’язаних, зокрема мешканців Чернігова та області.

В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 13:22

Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці. Проєкт реалізовано Міністерством у справах ветеранів України.

Освіта та спорт: з проблематикою Чернігівщини ознайомилися представники профільних міністерств 11:48

Сьогодні Чернігівську область з робочим візитом відвідали заступники очільників двох міністерств: освіти і науки – Андрій Вітренко, молоді та спорту – Сергій Тимофєєв.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини