Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 травня, 18:13:02

Учитель року -2016

22.12.2015   09:50

Протягом 15-18 грудня відбувся І (міський) тур всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2016".

Основні завдання Конкурсу: виявити талановитих вчителів; сприяти удосконаленню фахової майстерності; стимулювати творче самовдосконалення вчителів; популяризувати педагогічний досвід найкращих вчителів міста. Водночас конкурс можна розглядати як індикатор, що вказує на стан, рівень і якість освіти у місті  загалом.

Цього року Конкурс проходив  у номінаціях: «Історія», «Математика», «Англійська мова» та «Захист Вітчизни».
Усього у Конкурсі взяли участь 28 учасників.

Відповідно до умов Конкурсу учасники пройшли тестування з фахової майстерності, презентували майстер – клас, у ході якого демонстрували власні інноваційні освітні розробки, проводили уроки на базі шкіл міста.

Учителі-конкурсанти  продемонстрували належну науково-методичну підготовку, ерудицію, креативні та комунікативні здібності.

За результатами випробувань фахове журі першого (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016» визначило переможців:


Учитель року - 2016» у номінації "Захист Вітчизни"

У конкурсі брали участь та посіли відповідні місця чотири вчителі: Білецький Ігор Васильович – I місце (156,7 б.) – ліцей №16  Держун Юрій Васильович – II місце (142,1 б.) – СЗНЗ №1;

Старовєров Володимир Борисович - III місце (128,8 б.) – ЗНЗ №28; Косой Костянтин Євгенович – IV місце (24 б.) – ЗНЗ №24. Уроки учасниками були проведені на базі ЗНЗ №35.


Учитель року-2016» в номінації "Англійська мова"


На базі науково-методичного центру управління освіти Чернігівської міської ради та ЗНЗ №19 проходив І тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2016» у номінації «Англійська мова», участь у якому взяли 10 вчителів ЗНЗ міста.

Переможцем стала Шестак Тетяна Миколаївна, учитель англійської мови СЗНЗ №1. Досвід, постійний творчий пошук і працелюбність дали змогу досягти висот педагогічної майстерності. Неможливо не відмітити вчителя ліцею №32 Марченкову Людмилу Олександрівну, яка має досконалі знання з предмета. Почуття гумору та вміння знаходити спільну мову з дітьми будь-якого віку. Не менш яскравою була і вчителька ліцею №22 Горбач Ольга Володимирівна, яка створила дружню, позитивну атмосферу, використала різноманітні форми та методи роботи. Запам’ятався урок та майстер-клас, який провела молода та енергійна Пантелієнко Олена Миколаївна, вчитель ЗНЗ №9. Використання різноманітних ігрових технологій відрізняє її уроки від інших.


Учитель року – 2016» у номінації "Математика"

У конкурсі брали участь 10 учителів математики з навчальних закладів №7, 11, 12, 15, 19, 20, 22, 32, 33, 35.Цікаві уроки показали вчителі Чепурна О.С. (ЗСШФМП №12), Білецький П.В.(ліцей №15), Герасименко Л.О.(ліцей №22), Малець І.В.(ліцей №32).

Переможцем визнано Малець Ірину Василівну – вчителя математики ліцею №32, вчителя-методиста.


Учитель року – 2016» у номінації "Історія"


Протягом 15-18 грудня 2015 року проходив І (міський) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016» у номінації «Історія». У конкурсі брали участь 4 учителів. Журі визнало переможцем І (міського) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016» у номінації «Історія»: Кулакову Наталю Михайлівну, учителя історії ліцею №15 м. Чернігова; Лауреатами стали: Рибалко Тетяна Леонідівна, учитель історії Чернігівського колегіуму №11; Єгорова Ганна Петрівна, учитель історії Чернігівської ЗОШ І-Ш ступенів №17; Дипломантом визнана: Іванова Світлана Володимирівна, учитель історії Чернігівської ЗОШ І-Ш ступенів №21.

Останні новини Чернігівщини

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 25 травня

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 25 травня 15:27

У Чернігівській області 25 травня тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.

Понад 230 українських дітей здобувають українську освіту у Варшавській школі

Понад 230 українських дітей здобувають українську освіту у Варшавській школі 14:43

У Варшаві з середині квітня відкрилася унікальна школа – Варшавська українська школа (ВШколУ) – в ній навчаються українські діти, родини яких знайшли прихисток у Польщі.

Рятівники та громади Чернігівщини отримають сонячні панелі від провідного світового виробника SunPower

Рятівники та громади Чернігівщини отримають сонячні панелі від провідного світового виробника SunPower 12:34

Енергосистема Чернігівщина зазнала значних руйнувань через активні бойові дії та свідомі удари ворога по об’єктам критичної інфраструктури.

Мобільний сервісний центр МВС відновив свою діяльність та знову вирушив у дорогу на Чернігівщині

Мобільний сервісний центр МВС відновив свою діяльність та знову вирушив у дорогу на Чернігівщині 12:20

Нещодавно для організації його стабільної роботи навіть у найвіддаленіших куточках області було передано сучасне обладнання для доступу до швидкісного інтернету «Старлінк».

За добу на Чернігівщині виявлено 189 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 26 травня

За добу на Чернігівщині виявлено 189 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 26 травня 12:15

За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 34 рази залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 189 таких предметів.