Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 24 жовтня, 13:22:27

Подорож до Національної академії

19.12.2015   14:24Агенцiя

Напередодні свята Святого Миколая учні з семи навчальних закладів Чернігівського району, які мають талант відображати своє бачення прекрасного на холсті чи альбомному папері, здійснили подорож до Києва та відвідали Національну академію образотворчого мистецтва та архітектури України.

У Седневі з 1964 року діє Будинок творчості Національної спілки художників України. Багато відомих митців відвідали наше унікальне містечко, а з 2003 року тут проходить літературно-мистецьке свято “Седнівська осінь”. Голова Національної спілки Володимир Чепелик під час проведення свята в 2015 році підтримав ідею екскурсії наших учнів до Національної академії.

Подорож та зустрічі в академії – професори, студенти, кафедри, майстерні, картини, скульптури, творчі проекти, виставки, коридори – вразили наших дітей, які, можливо, надовго запам’ятають цю подію та повернуться сюди колись вже абітурієнтами.

Проректор академії Остап Ковальчук, голова Чернігівської райдержадміністрації Віктор Корж, голова осередку товариства “Чернігівське земляцтво в м. Києві” Андрій Жинський, керівники підприємств Сергій Сезоненко та Юрій Шпилька сприяли подорожі учнів до Національної академії.

Андрій Курданов

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: осінній пиріг з яблуками

Смачні рецепти вихідного дня: осінній пиріг з яблуками 13:21

Осіння пора — час смачної та ароматної випічки. Пропонуємо вам освоїти приготування соковитого яблучного пирога з додаванням гарбуза.

Гороскоп на тиждень з 25 до 31 жовтня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 25 до 31 жовтня 2021 року 12:15

Для початку цього тижня характерна невпевненість і певна плутанина у стосунках, а також будьте обережними з фінансовими вкладеннями.

24 жовтня - який день, свято та прикмети

24 жовтня - який день, свято та прикмети 12:07

У цей день у світі відзначаються Міжнародний день тещі, День організації Об'єднаних Націй, Всесвітній день боротьби з поліомієлітом, День гарбуза, тиждень роззброєння, Всесвітній день рубця, Міжнародний день кліматичних дій, Всесвітній день інформації про розвиток.

Поліція Чернігівщини розслідує обставини отримання вогнепального поранення мешканцем Ніжинського району

Поліція Чернігівщини розслідує обставини отримання вогнепального поранення мешканцем Ніжинського району 18:31

Поліцейські встановили, що 39-річного мешканця Мринської громади було поранено у живіт кулею з нарізного карабіна.