Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 жовтня, 13:31:41

Школи Ніжина заплатять 2 мільйони за тепло банкрутуючій фірмі власника збанкрутілого "Дельта-банку"

16.12.2015   17:37

Управління освіти Ніжинської міськради Чернігівської області 24 листопада уклало угоду з ТОВ «НіжинТеплоМережі» на послуги з постачання теплової енергії та гарячої води у листопаді-грудні 2015 року на 2,23 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Кошти виділено на постачання 1 243,98 Гкал теплової енергії і 350 кубометрів гарячої води.

Загалом освітяни Ніжина замовили цій фірмі послуги на 9,87 млн грн. Кожного разу торги проводять по переговорній процедурі через неможливість освітян змінити монопольного постачальника послуги.

При цьому «НіжинТеплоМережі» з 2013 року знаходяться в стадії банкрутства за позовом фізособи-підприємця за незначним боргом у розмірі 450 тис грн.



За повідомленнями місцевих ЗМІ, у «НіжинТеплоМережах» нібито назріває страйк працівників через невиплату адміністрацією заробітної плати. Також фірма має заплатити «Нафтогазу» майже 2 млн грн. боргу за рішенням суду, датованим червнем 2015 року.

Засновниками ТОВ «НіжинТеплоМережі» є комунальне підприємство «Ніжинтеплоенерго» (40% статутного капіталу) і ВАТ «Облтеплокомуненерго» (60%, акціонери якого у SMIDA не розкриваються. Разом з тим у ЄДРПОУ вказано, що власником істотної участі у «НіжинТеплоМережах» є Микола Лагун. Колишній власник збанкрутілого «Дельта-банку» народився у Семенівці Чернігівської області.

http://nashigroshi.org/2015/12/16/shkoly-nizhyna-zaplatyat-2-miljony-za-teplo-bankrutuyuchij-firmi-vlasnyka-zbankrutiloho-delta-banku/

Останні новини Чернігівщини

Продовжено реєстрацію заяв на отримання допомоги на придбання твердого палива 12:56

До уваги мешканців Чернігівської міської територіальної громади, які фактично проживають у житлових будинках/приміщеннях, котрі опалюються твердим пічним побутовим паливом!

На Чернігівщині триває збирання пізніх культур та посів озимих 12:19

Аграрії Чернігівської області проводять збирання пізніх культур та продовжують посів озимих під урожай 2026 року.

Громади Чернігівщини – серед претендентів на участь у пілотуванні системи профорієнтації 11:48

Швейцарсько-український проєкт DECIDE спільно з Міністерством освіти і науки України запрошує територіальні громади долучитися до створення сучасної системи профорієнтації для учнів та учениць 8–9 класів.

Чернігівщина – серед найсильніших на Чемпіонаті України з хортингу! 11:27

З 10 до 11 жовтня в Києві відбувся чемпіонат України з хортингу, розділ "Боротьба" (ударна техніка рук та ніг - заборонена).

Надавачі психосоціальних послуг області вдосконалюють професійні знання і навички 11:10

Низку тематичних навчань і тренінгів відвідали фахівці у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) Чернігівщини.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини