Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 травня, 00:17:32

Координаційна рада у справах дітей розглянула актуальні питання

13.11.2015   07:52

Секретар Чернігівської міської ради Владислав Кухар провів засідання координаційної ради у справах дітей, на якому обговорювались підсумки роботи з профілактики дитячої бездоглядності та безпритульності, соціального сирітства, нещасних випадків в дитячому середовищі за звітний період.

З відповідною доповіддю виступив начальник відділу у справах сім'ї та молоді міської ради Валерій Семенець.

За його словами, важливим напрямом даної роботи є своєчасне виявлення дітей, які потребують уваги відповідних служб. В І півріччі 2015 року порівняно з І півріччям 2014 року кількість профілактичних рейдів в області зменшилась на 4%. По м. Чернігову в ході проведення відповідних рейдів бездоглядних дітей не виявлено.

Для надання допомоги дітям, які виховуються в сім’ях, де батьки не належним чином виконують батьківські обов’язки, в області діє 3 центри соціально-психологічної реабілітації дітей. Службою у справах дітей Деснянської районної у м. Чернігові ради до цих центрів направлено 10 дітей, з них 4 дитини, які потребують психологічно-педагогічної корекції.

Підводячи підсумки наради, В. Кухар наголосив, що зазначене питання потребує більш зваженого підходу і це можливо тільки при тісній співпраці служб у справах дітей, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, закладів освіти. Особливе значення також має поінформованість населення в даному питанні.

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські щоденно документують воєнні злочини, вчинені російськими окупантами на території Чернігівського району

Поліцейські щоденно документують воєнні злочини, вчинені російськими окупантами на території Чернігівського району 21:44

Слідчі Чернігівського райуправління поліції щодня приймають близько 500-600 заяв громадян про пошкодження чи знищення їхнього майна.

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури спільно з ДБР документують воєнні злочини

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури спільно з ДБР документують воєнні злочини 21:37

Під час розслідування фактів порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством (ч. 1 ст. 438 КК України), що здійснюється за процесуального керівництва прокурорів Чернігівської обласної прокуратури слідчими ДБР, задокументовано злочини в селі Ягідне Чернігівського району, яке з 03.03.2022 по 30.03.2022 перебувало в окупації ворожих військ. Зайшли окупанти в Ягідне зі сторони села Золотинка.

Шифер на декілька мільйонів гривень лежить, а цвяхів на 10 тисяч гривень ми не можемо придбати, бо не можемо зробити платіж, — Атрошенко про роботу казначейської служби

Шифер на декілька мільйонів гривень лежить, а цвяхів на 10 тисяч гривень ми не можемо придбати, бо не можемо зробити платіж, — Атрошенко про роботу казначейської служби 21:28

Нагальні ремонтні роботи об’єктів критичної інфраструктури, а також підготовка до опалювального сезону у Чернігові гальмуються через роботу казначейської служби, яка не проводить необхідні для цього платежі.

У Чернігівській області трактор підірвався на боєприпасі. Водій отримав травми

У Чернігівській області трактор підірвався на боєприпасі. Водій отримав травми 21:23

19 травня близько 12:00 до оперативно-координаційного центру ДСНС області надійшло повідомлення, що в лісовому масиві у Чернігівському районі, трактор наїхав на вибухонебезпечний предмет, внаслідок чого стався вибух.

У понад 95% населених пунктів Чернігівщини вже відновлене електропостачання

У понад 95% населених пунктів Чернігівщини вже відновлене електропостачання 21:18

За період активних бойовий дій у Чернігівській області було пошкоджено понад 900 об’єктів електропостачання.