Чи покращить енергозбереження майбутнє, обговорювали учні ліцею для обдарованої сільської молоді. ФОТО
- Цей захід присвячений всесвітньому дню енергозбереження, який був заснований в 2008 році. Ми долучаємося до святкування самі та заохочуємо молодь, - розповіла місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Наталія Висіканець.
За словами Наталії нашу країну енерго-ефективною назвати дуже важко і ті темпи використання вичерпних ресурсів залишать нашим дітям і унукам величезну проблему. Саме тому Громадянська мережа ОПОРАзокрема координаторНаталія Висіканець проводять інтерактивні дискусії і пояснюють молоді, що треба робити щоб економити гроші та енергію.
- Ми також проводимо подібні заходи і для дорослих. Для них згодом теж проходитиме зустріч, а саме 16 листопада у міському центі зайнятості, а 20 – в обласному. Там буде дещо інша тематика але не менш цікава. Говоритимемо про створення ОСББ, енергоефективність в побуті та програми підтримки засобів ефективності, - зазначила Наталія Висіканець.
В педагогічному ліцеї це перша подібна зустріч. Але у цьому закладі молодь дбає про енергоефективність.
- У нас є компанія, яка знімає покази лічильників в ліцеї та гуртожитку, - розповів ліцеїст Олексій Черняк. Ми знаємо, що треба економити світло і намагаємося вимикати його, як виходимо з приміщення.
- З 9 по 14 листопада в ліцеї проходить тиждень енергозбереження, - зазначила педагог-організатор обласного педагогічного ліцею Антоніна Федорченко.
- Протягом тижня працює енергетичний патруль, який знімає показники з лічильників і слідкує за водоспоживанням. Особливу увагу з водою вони приділять гуртожитку бо є учні, які забувають закрити кран. Також по лілейному радіо транслюються інформ хвилинки про енергозбереження і збираємо використанні батарейки та акумулятори, - розповіла Антоніна.
Під час активної дискусії ліцеїсти переглядали різні ролики з неймовірними винаходами, які допомагають зберігати енергію і гроші. Пройшли тест на скільки вони вміють зберігати енергію. Також по завершенню заходу ліцеїсти отримали подарунок від Громадянської мережі ОПОРА з яким вони в ігровій формі зможуть вчитися економити.
Альона Шепіда
Останні новини Чернігівщини
Патрульні перевірили повідомлення щодо ймовірно озброєного чоловіка 17:43
Сьогодні, близько 12-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення від громадянки про те, що вулицею Олега Міхнюка рухається чоловік, який тримає у руках предмет, схожий на зброю.
Менеджмент та партнерство: новий вектор розвитку професійної освіти 17:11
Сучасні виклики ринку праці спонукають освіту трансформуватися та ефективно взаємодіяти з міжнародними партнерами та провідними роботодавцями.
Неправдивий виклик — не розвага 16:35
Учора, близько 20-ї години, до нас надійшло повідомлення про вбивство на вулиці Слобідській — чоловік заявив, що вбив водія таксі.
9 років ув’язнення за незаконний збут психотропних речовин: апеляційний суд залишив вирок без змін 16:13
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції, яким визнано винним раніше судимого 25-річного мешканця міста Бахмач у придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. ч. 2, 3 ст. 307 КК України).
Регіональний план управління відходами: про розвиток в області інфраструктури сортування та переробки сміття – на брифінгу в ОВА 15:18
Реалізація Регіонального плану управління відходами дозволить громадам Чернігівщини розвивати інфраструктуру сортування та оброблення відходів. Це значно зменшить навантаження на довкілля.











