Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 травня, 17:51:57

Злочинність серед неповнолітніх намагаються попередити співробітники кримінально-виконавчої інспекції

12.11.2015   12:06

Так, начальник Новозаводського відділу кримінально-виконавчої інспекції в м. Чернігові Юлія Василенко провела лекцію на тему: «Правда про наркотики» з учнями Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту.

В процесі зустрічі підліткам доведено не тільки теорію виникнення наркотичної залежності, а й наведено реальні приклади з життів підоблікових КВІ.
   
Даний навчальний заклад є одним з тих, де навчаються учні з так званої «групи ризику» і декілька підлітків з ліцею вже перебували на обліку пенітенціаріїв, а тому, для вчасної профілактики, пенітенціарії постійно співпрацюють із викладачами ліцею.
В свою чергу співробітники Борзнянського районного сектору КВІ здійснили візит до Борзнянського сільськогосподарського технікуму. Начальник Борзнянської КВІ Оксана Білозор роз’яснила студентам правові наслідки вчинення правопорушень та попросила студентів поділитись своїми думками  про те, які правопорушення найчастіше вчиняють молоді люди, і що, зазвичай, стає причиною вчинення правопорушень. 

До виховних заходів із молоддю долучились і співробітники КВІ Бобровицького району, які організували для неповнолітніх підоблікових похід до Пожежної частини № 15. Захід був поділений на дві частини: роз’яснювальну та показову.

В ході першої частини рятувальники розповіли неповнолітнім про кількість пожеж, які виникли на території Чернігівської області та до яких трагічних наслідків вони призвели. Не забули рятівники розповісти і про порядок дій у разі виявлення застарілих вибухонебезпечних предметів, підозрілих предметів у людному місці та інших надзвичайних подій.

Останні новини Чернігівщини

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 25 травня

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 25 травня 15:27

У Чернігівській області 25 травня тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.

Понад 230 українських дітей здобувають українську освіту у Варшавській школі

Понад 230 українських дітей здобувають українську освіту у Варшавській школі 14:43

У Варшаві з середині квітня відкрилася унікальна школа – Варшавська українська школа (ВШколУ) – в ній навчаються українські діти, родини яких знайшли прихисток у Польщі.

Рятівники та громади Чернігівщини отримають сонячні панелі від провідного світового виробника SunPower

Рятівники та громади Чернігівщини отримають сонячні панелі від провідного світового виробника SunPower 12:34

Енергосистема Чернігівщина зазнала значних руйнувань через активні бойові дії та свідомі удари ворога по об’єктам критичної інфраструктури.

Мобільний сервісний центр МВС відновив свою діяльність та знову вирушив у дорогу на Чернігівщині

Мобільний сервісний центр МВС відновив свою діяльність та знову вирушив у дорогу на Чернігівщині 12:20

Нещодавно для організації його стабільної роботи навіть у найвіддаленіших куточках області було передано сучасне обладнання для доступу до швидкісного інтернету «Старлінк».

За добу на Чернігівщині виявлено 189 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 26 травня

За добу на Чернігівщині виявлено 189 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 26 травня 12:15

За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 34 рази залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 189 таких предметів.