Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 липня, 15:12:39

Про електронні державні закупівлі – для підприємців області

12.11.2015   10:08Агенцiя

Про систему електронних державних закупівель говорили 10 листопада на семінарі-навчанні для суб’єктів господарювання.

Захід, проведений Департаментом економічного розвитку облдержадміністрації, зібрав близько 150 підприємців з усієї області.

Тема є надзвичайно актуальною, адже найближчим часом державою планується запровадження обов’язковості проведення електронних закупівель.

Нині ж в Україні задіяні до процесу електронних державних закупівель 6 електронних торгівельних майданчиків. Фахівці 5-ти з них взяли участь у семінарі. Вони поінформували представників малого і середнього бізнесу про можливості та переваги запровадження системи електронних закупівель, зокрема, про відкритість і прозорість сфери державних закупівель, доступність для широкого кола постачальників.

Учасники семінару-навчання мали можливість ознайомитися з теоретичними і практичними аспектами проведення електронних державних закупівель, отримати відповіді на важливі для них питання.

Електронні закупівлі здійснюються через автономну систему електронних торгів «ProZorro»(www.prozorro.org). До системи приєднані шість електронних торгівельних майданчиків, через які здійснюються електронні закупівлі:
- www.dz.prom.ua
- www.smarttender.biz
- www.e-tender.biz
- www.dzo.com.ua
- www.public-bid.com.ua
- www.newtend.com/gos-zakupki.

Вже зараз електронні закупівлі товарів поступово запроваджуються в практику діяльності розпорядників бюджетних коштів.

Останні новини Чернігівщини

Мобільні клініки надали медичну допомогу 655 жителям Чернігівщини 14:11

До Дня медичних працівників МБФ «Альянс громадського здоров’я» підбив перші результати роботи проєкту «Мобільні клініки» у Чернігівській області.

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відзначили сумлінних платників податків 13:43

Відбулась урочиста церемонія нагородження переможців регіонального етапу Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків-2025».

Нові мотиваційні контракти: чіткі терміни служби, вибір посади, гідне забезпечення 13:18

У Силах оборони України запроваджено нові мотиваційні контракти. Вони дають можливість обрати підрозділ і вакансію, заздалегідь знати строк служби, а після його завершення отримати право на звільнення та гарантовану відстрочку від мобілізації.

Ринок праці мовою цифр – інформує служба зайнятості 12:50

Протягом січня-червня 2026 року на Чернігівщині 11,8 тис. людей отримували послуги служби зайнятості.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 12:14

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 9 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини