Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 липня, 16:21:39

Відбулася четверта науково-практична конференція "Фльорівські читання"

16.10.2015   08:11Агенцiя

Традиційна, вже четверта науково-практична конференція "Фльорівські читання" відбулася 15 жовтня у Навчально-науковому‪ ‎Інституті історії‬ ‪‎ЧНПУ‬ імені Т.Г. Шевченка.

На її відкритті з вітальними слова виступили перший проректор, проректор з науково-педагогічної роботи, проф. Дятлов В.О. та директор інституту, проф. Коваленко О.Б. На пленарному засіданні доповідь В.О. Дятлова була присвячена першому університетському проекту в Чернігові від 1786 р., який так і не був реалізований, а доповідь завідувача кафедри педагогіки і методики викладання історії та суспільних дисциплін проф. Боровика А.М. стосувалася дільності та долі Леоновського Л.Є. - одного з ректорів Чернігівського учительського інституту, який буде наступного року святкувати 100-річчя заснування, а доповідь заступника директора з навчальної роботи, доц. Гаврилова В.М. - середній освіті на Чернігівщині 1950 - 1955 рр.

Працювали 2 секції - з історії освіти на Чернігівщині та з актуальних проблем навчання і виховання. Загалом було заявлено 44 доповіді.

Результати роботи наукового форуму будуть відображені у збірнику матеріалів конференції, який буде видано до кінця 2015 р.

Останні новини Чернігівщини

Десна - Чорноморець 3:0

Десна - Чорноморець 3:0 11:34

"Десна" захоплює лідерство в УПЛ

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1 652 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1 652 особи 11:29

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 26 липня в області щеплено першою та другою дозою 132 994 людини.

Вбивство з необережності. Масажистці з Чернігова повідомлено про підозру

Вбивство з необережності. Масажистці з Чернігова повідомлено про підозру 11:28

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури погоджено повідомлення про підозру жительці м. Чернігова, 1972 року народження, яка підозрюється у вбивстві з необережності (ч. 1 ст. 119 КК України).

На Новгород-Сіверщині браконьєри незаконно добули понад 20 кг риби

На Новгород-Сіверщині браконьєри незаконно добули понад 20 кг риби 11:25

Впродовж 24-25 липня 2021 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду з представниками Чернігівського прикордонного загону на водоймах Новгород – Сіверського району викрито три грубих порушення Правил рибальства.

На Чернігівщині чоловік окрім офіційних аліментів, добровільно сплачує колишній родині чималі додаткові кошти

На Чернігівщині чоловік окрім офіційних аліментів, добровільно сплачує колишній родині чималі додаткові кошти 11:13

Існує думка, що після розлучення колишнє подружжя зводить спілкування та взаємну підтримку до мінімуму, залишаючи приводом для зносин тільки виховання спільних дітей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини