Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 липня, 15:54:46

Історичні портрети козацької доби

16.10.2015   07:36Агенцiя

15 жовтня в Чернігівському інституті імені Героїв Крут МАУП відбувся круглий стіл на тему: «Чернігівщина – край козацької слави (…володарі гетьманської булави)». Для роботи в круглому столі були запрошені викладачі та студенти ЧІ МАУП.

З привітанням до учасників заходу звернувся Ямполець Павло Віталійович - кандидат історичних наук, доцент кафедри «Гуманітарних наук» ЧІ МАУП. Він  зазначив, що тема круглого столу є актуальною в наш складний і неспокійний час. Тому дослідження ідей козацтва, вивчення його духовного та ідейного надбання є джерелом розуміння багатьох процесів, які відбуваються зараз в нашому житті.

Протягом роботи круглого столу студенти різних курсів економічного та юридичного факультетів нашого інституту запропонували наступні доповіді: «Полковник Чернігівський В. Дунін-Борковський: від містики до правди» - Кулик Алла, студ. 2 курсу. юр.ф.; «Дем’ян Многогрішний - історичний портрет» - Нестерова Вікторія, студ. 2 курсу. юр.ф.; «Кирило Розумовський - останній гетьман  України» - Матлаш Інна, студ. 2 курсу.юр.ф.; «Олександр Безбородько - меценат і політичний діяч України» - Катюхов Олександр, студ. 1 курсу. ек.ф.; «Герої визвольної війни українського народу середини і другої половини 17 ст. Мартин Небаба» -  Остапенко Дмитро, студ. 1 курсу. ек.ф.; «Полковник Чернігівський – Яків Лизогуб – історичний портрет» -  Розумієнко Владислав, студ.1 курсу ек.ф.; «Павло Полуботок: шлях на «Голгофу» - Казакова Катерина, студ. 1 курсу ек.ф.; «Гетьманування Івана Скоропадського» - Сопельняк Анастасія, студ. 1 курсу ек. ф.; «Степан Пободайло - захисник віри і народу» - Стоянова Анастасія, студ. 1 курсу ек. ф.; «Козацький отаман Іван Сулима» - Пільчевський Олександр, студ. 1курсу ек.ф.
Студенти не лише запропонували історичний екскурс у минуле українського козацтва, але й віднайшли немало важливих думок видатних ватажків минулого, які зараз є особливо актуальними для виховання мужності, патріотизму, самовідданості, героїзму в сучасній молоді.

У своєму заключному слові Ямполець П.В. зазначив, що нам усім потрібно знати свою історію, виховувати в собі почуття патріотизму та вірності традиціям українського народу.
 

Останні новини Чернігівщини

Десна - Чорноморець 3:0

Десна - Чорноморець 3:0 11:34

"Десна" захоплює лідерство в УПЛ

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1 652 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1 652 особи 11:29

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 26 липня в області щеплено першою та другою дозою 132 994 людини.

Вбивство з необережності. Масажистці з Чернігова повідомлено про підозру

Вбивство з необережності. Масажистці з Чернігова повідомлено про підозру 11:28

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури погоджено повідомлення про підозру жительці м. Чернігова, 1972 року народження, яка підозрюється у вбивстві з необережності (ч. 1 ст. 119 КК України).

На Новгород-Сіверщині браконьєри незаконно добули понад 20 кг риби

На Новгород-Сіверщині браконьєри незаконно добули понад 20 кг риби 11:25

Впродовж 24-25 липня 2021 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду з представниками Чернігівського прикордонного загону на водоймах Новгород – Сіверського району викрито три грубих порушення Правил рибальства.

На Чернігівщині чоловік окрім офіційних аліментів, добровільно сплачує колишній родині чималі додаткові кошти

На Чернігівщині чоловік окрім офіційних аліментів, добровільно сплачує колишній родині чималі додаткові кошти 11:13

Існує думка, що після розлучення колишнє подружжя зводить спілкування та взаємну підтримку до мінімуму, залишаючи приводом для зносин тільки виховання спільних дітей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини