Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 квітня, 11:42:17

Конкурс на участь у тренінгу "Вступ до прав людини та місцева демократія"

05.09.2015   10:33Агенцiя

Конкурс на участь у тренінгу «Вступ до прав людини та місцева демократія» для активістів громадянського суспільства Полтавської, Чернігівської та Сумської областей.

Конкурс на участь у тренінгу «Вступ до прав людини та місцева демократія» для активістів громадянського суспільства Полтавської, Чернігівської та Сумської областей.

Боротьба за дотримання прав людини стала рушійною силою для суспільних змін у багатьох країнах світу. Але зміни не можливі без знань та досвіду. Тих, хто прагне змінити країну на краще, навчитися захищати себе та допомагати в цьому іншим, ми запрошуємо пройти конкурс на участь у тренінгу «Вступ до прав людини та місцева демократія» для активістів громадянського суспільства Полтавської, Чернігівської та Сумської областей, яку організовує Громадська організація «МАRТ» за фінансової підтримки ПРООН в Україні.

Громадська організація «МАRТ» розпочала підтримку проектів та ініціатив організацій громадянського суспільства Чернігівської, Полтавської та Сумської областей. Освітній напрямок ГО «МАРТ» має такі компоненти: навчання правам людини, місцева демократія, організаційний розвиток новостворених організацій. Через освітні дії «МАРТ» спонукає до аналізу та виявлення проблемних ситуацій з дотриманням прав людини, сприяє мережуванню організацій для співпраці та обміну досвідом.

Тренінг «Вступ до прав людини та місцева демократія» проводиться в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини»(http://edu.helsinki.org.ua) і має на меті надати учасникам і учасницям компетенції з захисту прав людини та навички планування ефективних дій, спрямованих на системні зміни існуючої ситуації в цій сфері, таким чином підвищуючи потенціал неурядових організацій Полтавської, Сумської та Чернігівської областей.

До участі у конкурсі запрошуються представники громадських організацій Полтавської, Сумської та Чернігівської областей, які мають мотивацію активно діяти у сфері захисту та підтримки прав людини.

Тривалість тренінгу складатиме 3 дні.

Дати проведення: з 9 по 11 жовтня 2015 року.

Місце проведення: Освітній дім прав людини – Чернігів (с. Количівка, провулок Луговий, 1Г).

Учасники тренінгу зможуть:
    отримати основи знань про права людини та механізми їх захисту, про окремі важливі поняття суміжні з правами людини;
    здобути уміння та навички, що є важливими для активних дій спрямованих на підтримку та захист прав людини;
    сформувати власну позицію щодо окремих сучасних суспільних процесів, ґрунтуючись на принципах прав людини;
    налагодити партнерські зв’язки із представниками організацій Сумської, Полтавської та Чернігівської областей.

Претенденти на участь у тренінгу повинні бути готові:
    активно діяти у сфері підтримки та захисту прав людини (ініціювати та проводити акції, кампанії, моніторинги, правові дії тощо);
    відвідувати усі заняття протягом 3-денного тренінгу;
    співпрацювати в команді з іншими учасниками тренінгу.

Організатори забезпечують проживання та харчування учасників тренінгу, витрати на проїзд до місця проведення й у зворотному напрямку (за умови наявності проїзних документів й у межах вартості проїзду рейсовим автобусом або поїздом не вище класу купе, Інтерсіті+ - 2-й клас).

Формування групи учасників відбуватиметься за результатами конкурсного відбору.


Для участі у конкурсі необхідно:

1) Зареєструвати свою кандидатуру на участь у Школі. Для цього необхідно заповнити реєстраційну анкету он-лайн за адресою: http://edu.helsinki.org.ua/zajavka (зверніть увагу: для отримання доступу до форми заявки необхідно спочатку зареєструватися на сайті http://edu.helsinki.org.ua/user/register та дочекатись підтвердження реєстрації вашої кандидатури на вказану вами адресу електронної пошти).

2) Наступним етапом є опрацювання навчальних матеріалів, розміщених на сторінці програми:

    http://edu.helsinki.org.ua/library/philosophy/prava-lyudini-shcho-vkhodit-shcho-ne-vkhodit-do-tsogo-ponyattya
    http://edu.helsinki.org.ua/library/philosophy/vlada-ta-odinitsya
    http://edu.helsinki.org.ua/library/philosophy/vvedennya-v-kontsepts-yu-prav-lyudini
    http://edu.helsinki.org.ua/library/philosophy/mir-progres-prava-lyudini
    http://edu.helsinki.org.ua/library/philosophy/shcho-take-prava-lyudini

3) Після цього потрібно підготувати есе на одну із запропонованих тем (перелік тем можна завантажити за посиланням, яке міститься під цим оголошенням) та надіслати на електрону пошту rozumiemopravaludyny@gmail.com (обов'язково вказуйте тему листа «Конкурсне завдання»).Обсяг есе має складати не більше однієї сторінки формату А4.

Ваша кандидатура вважається зареєстрованою на участь у конкурсі, якщо ви отримали про це повідомлення від організаторів.

Контактна особа:

Денис Мурза - менеджер з дистанційного навчання та комунікації ВОП «Розуміємо права людини», моб. номер: 095-285-1099.

Просимо звернути увагу, що конкурсні документи повинні надійти не пізніше 10:00, 21 вересня 2015 року. Заявки, отримані пізніше зазначеного терміну розглянуті не будуть. Учасники конкурсу будуть повідомлені про його результати до 25 вересня 2015 року.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:55

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Психологічна підтримка для людей, які зазнали страждань внаслідок війни 09:51

Український ветеранський фонд започатковує терапевтичну групу для тих, хто зазнав страждань внаслідок війни – людей, які чекають рідних з фронту, внутрішньо переміщених осіб та усіх, хто відчуває тривогу і знесилення через війну.

25 квітня: цей день в Україні і світі

25 квітня: цей день в Україні і світі 08:47

ДЕНЬ 792 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 792 RUSSIAN AGRESSION

365 пожеж в природній екосистемі Чернігівщини з початку року: чому виникають та як запобігти 18:11

«До речі, це майже в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року (186 надзвичайних ситуацій), – повідомив на брифінгу в офіційному медіацентрі ОВА Олександр Бобро, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в області. – 356 із них – суха трава та сміття на відкритих територіях, а 9 пожеж – це лісові масиви та насадження».

Бізнес, який постраждав під час ракетних ударів 17 квітня, може отримати грант на відновлення від МОМ 18:08

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проєкту «Життєздатність+ Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, допоможе чернігівським підприємцям.