Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 травня, 03:53:20

Свято Першого дзвоника у школі №1. ФОТОрепортаж

02.09.2015   13:06

1-го вересня на Чернігівщині 601 школа гостинно відчинила двері для 92 тисяч учнів. Із них більше 10 тисяч сядуть за парти вперше.

У професійно-технічних навчальних закладах майбутніх професій набуватимуть більше 6 тисяч молодих людей, а  у вищих навчальних закладах – понад 20 тисяч.  

Свято першого дзвоника відбулося і в Чернігівській спеціалізованій загальноосвітній школі №1, учні якої зібралися в Літньому театрі в Міського парку. Цього року до школи прийшли за знаннями 101 першокласників.  Треба сказати, що весь амфітеатр літнього театру був вщент забитий школярами та гостями. Звісно, на святі було багато теплих слів і побажань учням та викладачам.

А ще у присутності всієї громади незмінний директор школи, яка прийшла до школи працювати піонервожатою, Людмила Геращенко, урочисто передала всі ключі новому директору і подякувала всіх за розуміння та співпрацю.

Виступали гості, діти, учні. Читали власні вірші, танцювали та співали адже школа багато на талановитих дітей. Серед гостей були голова Чернігівської облдержадміністрації Валерій Куліч, народний депутат України Владислав Атрошенко, начальник обласного управління освіти Ігор Вдовенко, Чернігівський міський голова Олександр Соколов, начальник міського управління освіти Володимир Купріяненко та багато інших.

Фоторепортаж Віктора Кошмала.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 37 нових випадків COVID-19

Виявлено 37 нових випадків COVID-19 19:34

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 12 травня в області зафіксовано 65 нових випадків COVID-19.

Міністр культури у чернігівському обласному філармонійному центрі

Міністр культури у чернігівському обласному філармонійному центрі 16:08

12 травня, в рамках виїзного засідання Кабінету Міністрів України на Чернігівщині в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм з робочим візитом побував Міністр культури України Олександр Ткаченко.

Денис Шмигаль оглянув виробничі потужності ТОВ

Денис Шмигаль оглянув виробничі потужності ТОВ "Чернігівський автозавод" 14:11

Під час робочої поїздки до Чернігівської області 12 травня Прем’єр-міністр Денис Шмигаль оглянув виробничі потужності ТОВ «Чернігівський автозавод».

"Велике будівництво": Реконструкція мосту через річку Остер 13:54

На Чернігівщині продовжується оновлення доріг в рамках реалізації програми Президента України "Велике будівництво".