Партія “Наш край” пропонує дієвий механізм модернізації шкіл
Партія “Наш край” пропонує дієвий механізм модернізації шкіл, який сприятиме посиленню соціального захисту вчителів та створення умов для навчання дітям.
Про це заявив один із лідерів партії, міський голова Чернігова Олександр Соколов, повідомляє прес-служба "Нашого краю".
Зі слів Соколова, щоб підвищити зарплату вчителям та відремонтувати школи, від уряду зараз необхідно єдине – не втручатися.
Він вважає, що додати до щомісячного забезпечення педагогів 200 гривень, не вносячи змін до держбюджету, цілком можливо за рахунок ресурсів, які завдяки децентралізації залишаються на місцях.
Соколов також зазначив, що “Наш край” пропонує протягом 2016 року за рахунок коштів, які залишаться на місцях, замінити усі вікна в усіх українських школах на склопакети, що дасть можливість зберегти тепло в приміщеннях взимку та зекономити на опаленні.
Зі слів Соколова, завдяки фінансовій децентралізації у регіонів з'явилася можливість розвивати свій рідний край. Зокрема, Чернігівська міська рада під час чергової сесії вже виділила 31,2 млн грн на виплату індексації зарплат працівникам бюджетної сфери.
Він пояснив, що ці кошти призначені на виплату індексації працівникам освітньої і медичної галузей, соцпрацівникам, а також працівникам фізкультури і спорту, культури.
"Ставити працівників бюджетної сфери на межу виживання – це соромно. Держава має думати про це так само, як думає місто", - заявив керівник обласного центру Чернігівщини.
Але, водночас, зі слів Соколова, в Мінфіні розробляється план, щоб змінити податкове законодавство і залишити вчителів без місцевих надбавок, сказав міський голова Чернігова і закликав урядовців залишити кошти на місцях.
“Наш край” закликає уряд не втручатися та залишити гроші на місцях. Не забирати їх в громад. Бо громади краще знають, що їм потрібно для їхніх шкіл в їхньому селі, вулиці, в районі", - сказав Соколов.
Як відомо, 30 липня в Києві була презентована нова політична сила "Наш край", яка представлятиме інтереси регіонів. Про приєднання до партії вже заявили понад 60 мерів і регіональних лідерів. Процес приєднання триває.
Прес-служба політичної партії «Наш край»
PR
Останні новини Чернігівщини
Поліція затримала водія, який спричинив смертельну ДТП у Ніжині 12:45
Ніжинські поліцейські затримали водія легковика, який допустив наїзд на двох жінок-пішоходів на пішохідному переході в Ніжині. Внаслідок ДТП одна жінка загинула, а друга зазнала травм.
Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн 12:41
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру інженеру з технічного нагляду у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).
Двоє постраждалих внаслідок атаки рф на Чернігівщину. Розпочато кримінальні провадження 12:37
За процесуального керівництва Чернігівської обласної та Козелецької окружної прокуратур розпочато досудові розслідування у кримінальних провадженнях за фактами воєнних злочинів (ч. 1 ст. 438 КК України).
Учителька математики з Чернігова Світлана Петренко стала переможницею національної премії «Вчитель року 2025» 12:36
У Чернігівській області визначили переможницю національної премії Goncharenko Centre’s Teachers Award. «Вчителькою року 2025» стала Світлана Петренко — учителька математики та заступниця директора Чернігівського ліцею №12. Саме вона отримала найбільшу підтримку за результатами відкритого голосування.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:49
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.