Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 травня, 22:29:48

Відбувся триденний тренінг з підготовки та написання грантових проектів

02.09.2015   08:54

22-24 серпня в м. Чернігові відбувся триденний тренінг з підготовки та написання грантових проектів.

Тренінг з теми “Проектна діяльність” був заключним в циклі тренінгів “Активні методи роботи з дітьми та молоддю”, “Шляхи вирішення конфліктів. Робота в команді.” в рамках проекту “Консолідація та зміцнення громадянського суспільства Східної, Південної, Західної і Північної України”, який реалізує “Спілка Української Молоді в Україні”.

Проект спрямований на консолідацію і активізацію громадянського суспільства Східної, Південної, Західної і Північної частин України через педагогічні колективи шляхом спільного навчання, міжрегіональної проектної діяльності та активізації місцевих громад.

Мета даного тренінгу - навчити правильно формувати ціль проекту, залучати партнерів, розраховувати бюджет та оформляти заявку на грант.

Досвідчені тренери допомогли учасникам розібратися з усіма труднощами такої нелегкої справи, як підготовка та написання грантових проектів. Чудова атмосфера тренінгу поєднала в собі презентацію міст та навчальних закладів, представниками яких були учасники, вправи на командотворення, обговорення теорії та практичні вправи з фандрейзингу, роботу в експертній комісії та оцінку вже існуючих проектних заявок, утворення ініціативних груп задля генерування ідей, що об’єднали б учасників з різних регіонів і дозволили розробити та реалізувати партнерські проекти на міжрегіональних рівнях. Три дні тренінгу пролетіли непомітно: настільки цікаво була побудована програма тренінгу, так доступно, практично, з іграми, презентаціями, жартами і навіть танцями подавалися, засвоювалися та застосовувалися на практиці нові знання та вміння. Тренінг пройшов в теплій та дружній атмосфері, учасники невтомно працювали, генерували ідеї, проявляли творчій підхід та готовність вирішити навіть, на перший погляд, нездійснені завдання.

В якості завершального етапу циклу тренінгів для підтримки міжрегіональних педагогічних ініціатив був оголошений конкурс малих грантів, приіоритетом  якого буде саме міжрегіональне співробітництво, спрямоване на активізацію педагогічних колективів у сфері розвитку громадянського суспільства та реалізацію корисних змін у суспільстві. Принаймні п’ять  груп, що складаються з педагогів з різних частин України отримають до $700 на проекти, які відповідатимуть поставленим завданням.

Хочеться сподіватися, що той взаємозв’язок і дружні стосунки, що виникли між представниками різних регіонів під час тренінгу не тільки укріпляться завдяки реілізації спільних проектів і збережуться на довгі роки, а й сприятимуть все більшому міжрегіональному співробітництву, активізації громадянського суспільства та реалізації корисних змін по всій країні.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 87 нових випадків COVID-19

Виявлено 87 нових випадків COVID-19 20:58

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 13 травня в області зафіксовано 87 нових випадків COVID-19.

Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА

Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА 15:15

За розрахунками Держстату, показник рівня інфляції у квітні 2021 р. в області становив 100,9%, в Україні – 100,7%.

Про харчову безпеку у школах і дитсадках йшлося під час вебінару

Про харчову безпеку у школах і дитсадках йшлося під час вебінару 15:00

11 травня відбувся черговий онлайн-семінар за програмою «Система НАССР для навчальних закладів», ініційований громадською організацією «Ресторанна гільдія» за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні, Торгово-промислової палати, Аграрного союзу України та компанії «Profi club».

До 200 годин  громадських робіт засуджено чоловіка, який побив п’ятирічну дитину

До 200 годин громадських робіт засуджено чоловіка, який побив п’ятирічну дитину 14:41

Ювенальним прокурором Козелецької окружної прокуратури забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні про завдання тілесних ушкоджень малолітній дитині (ч. 1 ст. 125 КК України).

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 5 пожеж

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 5 пожеж 14:29

За минулу добу на Чернігівщині виникло 5 пожеж, 3 з яких в природних екологічних системах, 2 у приватному житловому секторі громадян.