Відбувся триденний тренінг з підготовки та написання грантових проектів
22-24 серпня в м. Чернігові відбувся триденний тренінг з підготовки та написання грантових проектів.

Тренінг з теми “Проектна діяльність” був заключним в циклі тренінгів “Активні методи роботи з дітьми та молоддю”, “Шляхи вирішення конфліктів. Робота в команді.” в рамках проекту “Консолідація та зміцнення громадянського суспільства Східної, Південної, Західної і Північної України”, який реалізує “Спілка Української Молоді в Україні”.
Проект спрямований на консолідацію і активізацію громадянського суспільства Східної, Південної, Західної і Північної частин України через педагогічні колективи шляхом спільного навчання, міжрегіональної проектної діяльності та активізації місцевих громад.
Мета даного тренінгу - навчити правильно формувати ціль проекту, залучати партнерів, розраховувати бюджет та оформляти заявку на грант.
Досвідчені тренери допомогли учасникам розібратися з усіма труднощами такої нелегкої справи, як підготовка та написання грантових проектів. Чудова атмосфера тренінгу поєднала в собі презентацію міст та навчальних закладів, представниками яких були учасники, вправи на командотворення, обговорення теорії та практичні вправи з фандрейзингу, роботу в експертній комісії та оцінку вже існуючих проектних заявок, утворення ініціативних груп задля генерування ідей, що об’єднали б учасників з різних регіонів і дозволили розробити та реалізувати партнерські проекти на міжрегіональних рівнях. Три дні тренінгу пролетіли непомітно: настільки цікаво була побудована програма тренінгу, так доступно, практично, з іграми, презентаціями, жартами і навіть танцями подавалися, засвоювалися та застосовувалися на практиці нові знання та вміння. Тренінг пройшов в теплій та дружній атмосфері, учасники невтомно працювали, генерували ідеї, проявляли творчій підхід та готовність вирішити навіть, на перший погляд, нездійснені завдання.
В якості завершального етапу циклу тренінгів для підтримки міжрегіональних педагогічних ініціатив був оголошений конкурс малих грантів, приіоритетом якого буде саме міжрегіональне співробітництво, спрямоване на активізацію педагогічних колективів у сфері розвитку громадянського суспільства та реалізацію корисних змін у суспільстві. Принаймні п’ять груп, що складаються з педагогів з різних частин України отримають до $700 на проекти, які відповідатимуть поставленим завданням.
Хочеться сподіватися, що той взаємозв’язок і дружні стосунки, що виникли між представниками різних регіонів під час тренінгу не тільки укріпляться завдяки реілізації спільних проектів і збережуться на довгі роки, а й сприятимуть все більшому міжрегіональному співробітництву, активізації громадянського суспільства та реалізації корисних змін по всій країні.
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17
Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.
У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37
Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.
«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16
Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.
Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.
«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11
Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.