Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 15 жовтня, 13:36:15

Освітній рівень населення Чернігівсьої області. ДОВІДКА

19.08.2015   12:19Агенцiя

Розвиток освіти в країні значною мірою визначає інтелектуальний потенціал суспільства. На базі обстеження умов життя домогосподарств проведено дослідження щодо освітнього рівня населення.

За одержаною інформацією, у поточному році майже кожен п’ятий житель Чернігівщини має вищу (повну чи базову) освіту.

Про отримання неповної вищої освіти повідомили 19 % населення області.

Професійно–технічну освіту має майже кожен четвертий мешканець області, повну загальну середню – майже кожен сьомий. Базову загальну середню здобуло 10% населення, початкову загальну середню – 6 %.
   
В Україні питома вага населення, що має повну чи базову вищу освіту, складає 24 %. Серед регіонів вищий, ніж у середньому, цей показник у Харківській, Одеській, Київській, Запорізькій та Львівській областях (29% – 26%), а найбільший – у місті Київ (45%).

Останні новини Чернігівщини

Продовжено реєстрацію заяв на отримання допомоги на придбання твердого палива 12:56

До уваги мешканців Чернігівської міської територіальної громади, які фактично проживають у житлових будинках/приміщеннях, котрі опалюються твердим пічним побутовим паливом!

На Чернігівщині триває збирання пізніх культур та посів озимих 12:19

Аграрії Чернігівської області проводять збирання пізніх культур та продовжують посів озимих під урожай 2026 року.

Громади Чернігівщини – серед претендентів на участь у пілотуванні системи профорієнтації 11:48

Швейцарсько-український проєкт DECIDE спільно з Міністерством освіти і науки України запрошує територіальні громади долучитися до створення сучасної системи профорієнтації для учнів та учениць 8–9 класів.

Чернігівщина – серед найсильніших на Чемпіонаті України з хортингу! 11:27

З 10 до 11 жовтня в Києві відбувся чемпіонат України з хортингу, розділ "Боротьба" (ударна техніка рук та ніг - заборонена).

Надавачі психосоціальних послуг області вдосконалюють професійні знання і навички 11:10

Низку тематичних навчань і тренінгів відвідали фахівці у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) Чернігівщини.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини