Найрозумніші випускники 2015 навчалися у Ніжині
Лише двоє цьогорічних випускників змогли отримати максимальні 200 балів з усіх трьох предметів, ще 84 абітурієнти отримали максимум балів з 2 предметів.

Про це повідомляє "Урядовий кур'єр" з посиланням на Український центр з оцінювання якості освіти.
Як випливає з даних, опублікованих Українським центром з оцінювання якості освіти, обидва найрозумніших випускників навчались у місті Ніжині, що на Чернігівщині.
У свою чергу в Львівській області навчались 17 осіб, які здали два іспити на 200 балів, у Києві таких — 16. У Кіровоградській, Миколаївській та Херсонській областях таких не знайшлось взагалі.
Також повідомляється, що з української мови та літератури 22 610 осіб не змогли здати іспит на задовільну оцінку.
Нагадаємо, у 2015 році вступна кампанія до вищих навчальних закладів відбуватиметься за процедурою, викладеною в новому законі "Про вищу освіту".
24.ua
Останні новини Чернігівщини
У чернігівському ветеранському просторі святкували День борщу 16:04
Вже традиційно у другу суботу вересня українці відзначають День борщу.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 16:00
Протягом минулої доби зареєстровано 23 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 22 пожежі.
Громадське об'єднання “Спілка ініціатив Чернігівщини” та ОВА запускають освітні заходи для громад Чернігівської області 15:58
Громадське об'єднання “Спілка ініціатив Чернігівщини” спільно з Чернігівською обласною військовою адміністрацією розпочинає серію навчальних заходів для представників органів місцевого самоврядування громад Чернігівської області.
Презентація артбуку "Етноекзистенція" 15:55
11 вересня у Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових у межах засідання клубу "Краєзнавець" відбулася презентація артбуку "Етноекзистенція", автори-упорядники якого – прилуцькі історики і краєзнавці Віктор Моренець та Ігор Павлюченко.

Замах на вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району – чернігівця засуджено до 7 років ув’язнення 10:32
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської окружної прокуратури визнано винним 50-річного чернігівця у закінченому замаху на умисне вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району (ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України). Вироком Деснянського районного суду міста Чернігова його засуджено до 7 років позбавлення волі.