Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 травня, 05:21:26

ОПОРА оголошує конкурс для учасників Літньої школи з виборів: Election Camp – 2015

29.06.2015   15:11Агенцiя

Двері на цей захід в якості учасників зачинені для представників політичних партій, які планують балотуватися на чергових місцевих виборах або працювати у штабах кандидатів; політичним діячам, які не працюють у третьому секторі; туристам!

Під час інтенсивного курсу навчань планується підготувати громадських активістів з таких тематик:

    виборчі системи та процеси;
    робота виборчих комісій і підрахунок голосів;
    оскарження дій чи бездіяльності організаторів виборів;
    відповідальність за злочини проти виборчих прав;
    виборчі технології;
    адміністративний ресурс та виборча «благодійність»;
    політичні фінанси.

Навчання відбуватиметься як у семінарсько-тренінговому форматі, так і з практичними завданнями, під час яких учасники зможуть застосувати отримані знання.

До виступів на Election Camp будуть запрошені експерти з виборчого права, практики та цікаві спікери, які мають значний досвід у тематиці Школи. Навчання відбуватиметься з рядом мотиваційних компонентів, які направлені на визначення найкращих слухачів та інтеграцію їх до кампаній спостереження ОПОРИ.

Отримані знання будуть практично застосовані учасниками 26 липня під час позачергових виборів народних депутатів у 205 одномандатному мажоритарному окрузі.

Якщо ви дочитали до цього абзацу, значить ви таки активіст-фанат! Тому хочемо запевнити, що буде складно, але корисно та місцями цікаво. Також ми гарантуємо вам 6 днів у колі однодумців. На жаль, під час навчання не вдасться виспатись, бо робота триватиме з самого ранку до пізньої ночі, а 26 липня триватиме для вас півтори доби, але заряд енергії та спогади про інтенсивний курс залишаться на довго. Якщо ви готові на ці випробування заради знань, вмінь, навичок та хорошої компанії, то просимо зареєструватись у формі і чекати відповіді щодо результатів відбору https://goo.gl/cjyPov

Але врахуйте, що відвідуваність усіх секцій та занять Election Camp – 2015 є обов’язковою, тому якщо ви не готові до цього, то краще звільніть місце для зацікавлених потенційних учасників.

Літня школа з виборчої тематики організовується в рамках програми «Місцеве спостереження за виборчими процесами в Україні», що здійснюється за підтримкиUSAID.

Тривалість Election Camp: 23–28 липня.

Місце: славне місто Чернігів.

Організатори покривають витрати учасників на проживання, харчування та дорогу в обидва боки.

Заявки на участь приймаються до 10 липня включно.

 

http://oporaua.org/component/content/article/13-events/7700-opora-ogoloshuje-konkurs-dlja-uchasnykiv-litnoji-shkoly-z-vyboriv-election-camp-2015

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.